VIP Sport

22. března 2019 • 12:00

Souboj partnerek hvězd Anglie a Česka: sexy psycholožka proti královně krásy

 • Kdo má krásnější přítelkyně? Češi, nebo AngličanéFOTO: Koláž VIPsport

  Královna krásy, modelky či sexy psycholožka. Zatímco čeští a angličtí fotbalisté se střetnou na hřišti, jejich sexy partnerky se budou nervovat na tribuně a u obrazovek! 

 • Na Ostrovech je krátce a souhrně nazývají WAGs – wifes and girlfriends. Čili manželky a přítelkyně. Čeština takové názvosloví nemá, ale to je úplně putna. Partnerky českých fotbalistů totiž oproti svým anglickým sokyním hrají jinou ligu. Tak snad se jejich milí převahou, kterou je obdařila matka příroda, inspirují i na trávníku.

  Přítelkyně reprezentačního obránce Anglie Bena Chilwella Joanna tasí zbraně
  Přítelkyně reprezentačního obránce Anglie Bena Chilwella Joanna tasí zbraně

 • Kyle Walker & přítelkyně Annie

  Jsou spolu už osm let a mají tři syny, Romana, Riaana a Reigna. Modelka Annie ale touží po čtvrtém dítěti. „Chtěla bych holčičku,“ svěřila se vloni. Uživit další dítě by pro beka Manchesteru City nebyl problém, měsíčně si vydělá 12 milionů korun.

  Kyle Walker a přítelkyně AnnieKyle Walker a přítelkyně Annie

 • Ben Chilwell & přítelkyně Joanna

  Mladík z Leicesteru City nepotřebuje mentálního kouče, má doma psycholožku! Se sexy Joannou je od června 2017 – a pozvání na první rande pro beka nebylo nijak složité, jeho budoucí partnerka studovala na univerzitě pět minut od jeho stadionu.

  Ben Chilwell a přítelkyně JoannaBen Chilwell a přítelkyně Joanna

 • James Tarkawski & přítelkyně Samantha

  Na mač proti Česku byl zadák nominován na poslední chvíli, místo zraněného Stonese. A s ním si zápas užije i krásná Samantha, která se na sociálních sítích kromě provokativních snímků chlubí i tím, jak dře v posilovně s činkami.

  James Tarkawski a přítelkyně SamanthaJames Tarkawski a přítelkyně Samantha

 • Pavel Kadeřábek & manželka Tereza

  Kdo to má, mít za manželku královnu krásy? Tereza z Krnova ovládla soutěž Česká Miss v roce 2012. A jde jí to i za mikrofonem, coby sportovní reportérce. Ale hlavně je máma, v Hoffenheimu s obráncem Pavlem vychovávají dvouapůlroční Emu.

  Pavel Kadeřábek a manželka TerezaPavel Kadeřábek a manželka Tereza

 • Filip Novák & přítelkyně Kateřina

  Ta slova mluví za všechno. „Mého srdce šampion,“ má modelka napsáno na svém Instagramu s odkazem na Filipa. A taky se pyšní kyticemi, kterými ji fotbalista zahrnuje. V tureckém Trabzonsporu si zkrátka žijí svou českou romanci.

  Filip Novák a přítelkyně KateřinaFilip Novák a přítelkyně Kateřina

 • Tomáš Koubek & snoubenka Jana

  Dva dny před odjezdem na EURO 2016 se český brankář stal poprvé otcem, od loňského března spolu pár ve sladké Francii vychovává už dvě holčičky. A co ještě podnikají? Jana miluje výlety do Paříže, Vídně či na Karlštejn. A je odbornice na plněné knedlíky.

  Tomáš Koubek a snoubenka JanaTomáš Koubek a snoubenka Jana

 
Články odjinud


Články odjinud