VIP Sport

24. března 2019 • 15:38

Fotbalová hvězda trápí přítelkyni: Aby byl lepší, vzdal se sexu!

Míčový kouzelník Ronaldinho několikrát zmínil, že nedílnou součástí jeho ranního rituálu v den zápasu byl sex. Cam Newton, hvězda americké NFL, na to jde přesně opačně. Aby byl lepším hráčem, postelové hrátky si na měsíc zakázal!Quarterback týmu Carolina Panthers v populární show Jamese Cordena přiznal, že každý měsíc si odříká jednu věc, která mu dělá potěšení. V lednu žádné sázky, v únoru žádné maso, a v březnu rovnou dvojité kombo - žádná wifi a žádný sex!

Newton se tak chce zlepšit po nepovedené sezoně. "Posiluje to mou mysl. Když se ohlédnu, a vzpomenu si, že jsem něco takového dokázal, dělá mě to silnějším," sdělil britskému moderátorovi.

Dobrou zprávou pro jeho partnerku Kiu Proctorovou je, že Newton plánuje svůj celibát držet už jen do konce příštího týdne. Byl by to od něj hřích, kdyby se krásné ženě, která mu porodila tři děti, nevěnoval o chvíli déle...

Přítelkyně Cama Newtona Kia Proctorová se ráda chlubí svým skvělým tělem
Přítelkyně Cama Newtona Kia Proctorová se ráda chlubí svým skvělým tělem

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud