VIP Sport

24. března 2019 • 15:38

Fotbalová hvězda trápí přítelkyni: Aby byl lepší, vzdal se sexu!

Autor: kvč
Vstoupit do diskuse
0

Míčový kouzelník Ronaldinho několikrát zmínil, že nedílnou součástí jeho ranního rituálu v den zápasu byl sex. Cam Newton, hvězda americké NFL, na to jde přesně opačně. Aby byl lepším hráčem, postelové hrátky si na měsíc zakázal!Quarterback týmu Carolina Panthers v populární show Jamese Cordena přiznal, že každý měsíc si odříká jednu věc, která mu dělá potěšení. V lednu žádné sázky, v únoru žádné maso, a v březnu rovnou dvojité kombo - žádná wifi a žádný sex!

Newton se tak chce zlepšit po nepovedené sezoně. "Posiluje to mou mysl. Když se ohlédnu, a vzpomenu si, že jsem něco takového dokázal, dělá mě to silnějším," sdělil britskému moderátorovi.

Dobrou zprávou pro jeho partnerku Kiu Proctorovou je, že Newton plánuje svůj celibát držet už jen do konce příštího týdne. Byl by to od něj hřích, kdyby se krásné ženě, která mu porodila tři děti, nevěnoval o chvíli déle...

Přítelkyně Cama Newtona Kia Proctorová se ráda chlubí svým skvělým tělem
Přítelkyně Cama Newtona Kia Proctorová se ráda chlubí svým skvělým tělem

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud