VIP Sport

25. března 2019 • 16:45

Řepku zradilo zdraví a skončil v bolestech. Proč trpěl u kandelábru?!

Autor: haj
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle jaro mu nezačalo vůbec dobře! Od soudů si chtěl odpočinout na hřišti, i přestup mu klapnul. Ale už ve třetím zápase za béčko Hostivaře se legendární stoper Tomáš Řepka (45) zranil!Na fotbalový mač v Dolních Počernicích (1:1) přišlo v pátek pár desítek lidí. Pražská 1. B třída extra netáhla, ani když nastoupil bývalý reprezentant. Taky diváky moc dlouho nebavil. Ve 25. minutě se »Řepa« s bolestivou grimasou chytil za zadní stehenní sval, patrně natažený. Zkoušel to ještě rozhýbat, ale záhy bylo jasno.

„Nepůjde to,“ musel ukázat na lavičku. „Už jsem starej,“ žertoval při odchodu ze hřiště do šatny. Jak je zranění vážné, včera na klubu nevěděli. „S Tomášem jsem nemluvil, takže zatím netuším, co s ním je,“ sdělil Blesku zástupce Hostivaře.

Přitom to stálo tolik námahy!  Z »pralesu« (IV. třídy v Čelákovicích), kde na podzim naskočil do dvou zápasů, ho nechtěli pustit. „Chci hrát dál, protože se potřebuju hejbat,“ naříkal Tomáš. Nakonec to vyšlo. Jenže v pátek, těsně před výpraskem jeho následovníků z reprezentace ve Wembley, ho zradilo tělo.

Jako by těch trablů v březnu neměl dost! V průběhu měsíce už absolvoval soudy s exmanželkami Vlaďkou Erbovou (37) i Renátou Řepkovou (45), obě ho žalují za neplacení alimentů.

Tomáš Řepka v pátek naskočil v dresu hostivařského béčka do utkání v Dolních Počernicích. Moc dlouho se ale na trávníku neohřál
Tomáš Řepka v pátek naskočil v dresu hostivařského béčka do utkání v Dolních Počernicích. Moc dlouho se ale na trávníku neohřál

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud