VIP Sport

17. dubna 2019 • 10:00

To je jízda! Nebezpečná Plíšková se ukázala na skútru, Kvitová dřela na kole

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenisové hvězdy Karolína Plíšková (27) s Petrou Kvitovou (29) se v rámci přípravy na antukovou sezonu i trochu povozily. Která bude mít navrch?Jedna vsadila na pohodovou projížďku u moře na elegantní vespě, druhá na dřinu po lesní asfaltce na oprýskaném authoru. Podle fotek, kterými se pochlubily na Instagramu, by na tom měla být kondičně lépe Kvitová .

„Antuko, jsem připravená!“ hlásila Petra bojovně. Ve světovém žebříčku je dělí pouhých 65 bodíků, o kterých čtvrtá Plíšková za třetí Kvitovou zaostává. Bude ji nahánět od turnaje ve Stuttgartu (startuje 22. dubna), kde obhajuje triumf. Kromě tréninku si v Monaku čistí i hlavu.

Karolína Plíšková si v monackém knížectví užívá úchvatných výhledů na Středozemní moře
Karolína Plíšková si v monackém knížectví užívá úchvatných výhledů na Středozemní moře

„Koho pořád zajímají tenisové fotky,“ připsala ke svému snímku na skútru a vyvolala tím reakce i u kolegyň. „Ty jsi tenistka?“ ptala se jí americká deblistka Matteková-Sandsová. „Jen někdy,“ opáčila Češka se smajlíky. „Můžeš mě zítra vyzvednout?“ přidala se chorvatská kráska Vekičová. „Raději ne, jsem příliš nebezpečná,“ reagovala Karolína.

Jasně, přidá plyn, a buď všem frnkne, nebo se vyklopí do škarpy. Dokáže Kvitové ujet na kurtu?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud