VIP Sport

17. dubna 2019 • 10:00

To je jízda! Nebezpečná Plíšková se ukázala na skútru, Kvitová dřela na kole

###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenisové hvězdy Karolína Plíšková (27) s Petrou Kvitovou (29) se v rámci přípravy na antukovou sezonu i trochu povozily. Která bude mít navrch?Jedna vsadila na pohodovou projížďku u moře na elegantní vespě, druhá na dřinu po lesní asfaltce na oprýskaném authoru. Podle fotek, kterými se pochlubily na Instagramu, by na tom měla být kondičně lépe Kvitová.

„Antuko, jsem připravená!“ hlásila Petra bojovně. Ve světovém žebříčku je dělí pouhých 65 bodíků, o kterých čtvrtá Plíšková za třetí Kvitovou zaostává. Bude ji nahánět od turnaje ve Stuttgartu (startuje 22. dubna), kde obhajuje triumf. Kromě tréninku si v Monaku čistí i hlavu.

Karolína Plíšková si v monackém knížectví užívá úchvatných výhledů na Středozemní moře
Karolína Plíšková si v monackém knížectví užívá úchvatných výhledů na Středozemní moře

„Koho pořád zajímají tenisové fotky,“ připsala ke svému snímku na skútru a vyvolala tím reakce i u kolegyň. „Ty jsi tenistka?“ ptala se jí americká deblistka Matteková-Sandsová. „Jen někdy,“ opáčila Češka se smajlíky. „Můžeš mě zítra vyzvednout?“ přidala se chorvatská kráska Vekičová. „Raději ne, jsem příliš nebezpečná,“ reagovala Karolína.

Jasně, přidá plyn, a buď všem frnkne, nebo se vyklopí do škarpy. Dokáže Kvitové ujet na kurtu?

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud