VIP Sport

19. dubna 2019 • 14:22

Zmlátil zlatokopku a utíkal před policií. MMA rváč Penz má obří problém

Autor: sjs

Zneužil svou sílu, aby napadl nejbližšího člověka. Známý český MMA zápasník Tomáš Penz minulý týden napadl sexy partnerku Claudii. Po bitce na místě incidentu zůstaly krvavé stopy. Po osvaleném borci se na několik dní slehla zem.Byla to scéna jako z hororu. Penz v bytě drsně napadl přítelkyni Claudii, až z ní tekla krev. „Byl to křik, jako když někoho vraždí. Mluví se tady o tom, že když na místo dorazila policie, útočník vyskočil oknem,“ uvedl pro expres.cz svědek.

Claudia je z útoku Penze otřesena
Claudia je z útoku Penze otřesena

Zápasník byl pak několik dní na útěku, než ho zadržela policie. „V tuto chvíli probíhají úkony trestního řízení z násilného přečinu. Policie dělá procesní úkony a došlo k zadržení ze strany policie. Protože je případ v řešení, nelze určit žádnou právní kvalifikaci,“ řekl extra.cz mluvčí policie libereckého kraje Vojtěch Robovský.

Podle informací VIPsport.cz z MMA komunity má Penz blízko k alkoholu a drogám. Dokonce prý i dopuje. Ranař, který byl dříve vězeňským dozorcem, se často živí jako vymahač. Dobře našlápnutá kariéra v kleci totiž poslední měsíce stagnuje. Ze čtyřiadvaceti zápasů vyhrál jedenáctkrát. Z toho v pěti posledních utkání se radoval z vítězství pouze jednou.

Přichází tak o tučný příjem ze zápasení. Právě to mohlo vyvolat hádku mezi ním Claudií, o níž se tvrdí, že má ráda hodně bankovek. „Žila pouze z peněz rodičů nebo svých partnerů. Pokud někde pracovala, tak pouze pár měsíců a pak ji vyhodili,“ tvrdil zdroj expres.cz, který zároveň vyvrací, že by se vnadná slečna živila jako pornohvězda, jak se o ní píše.

 

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud