VIP Sport

19. dubna 2019 • 14:22

Zmlátil zlatokopku a utíkal před policií. MMA rváč Penz má obří problém

Zneužil svou sílu, aby napadl nejbližšího člověka. Známý český MMA zápasník Tomáš Penz minulý týden napadl sexy partnerku Claudii. Po bitce na místě incidentu zůstaly krvavé stopy. Po osvaleném borci se na několik dní slehla zem.Byla to scéna jako z hororu. Penz v bytě drsně napadl přítelkyni Claudii, až z ní tekla krev. „Byl to křik, jako když někoho vraždí. Mluví se tady o tom, že když na místo dorazila policie, útočník vyskočil oknem,“ uvedl pro expres.cz svědek.

Claudia je z útoku Penze otřesena
Claudia je z útoku Penze otřesena

Zápasník byl pak několik dní na útěku, než ho zadržela policie. „V tuto chvíli probíhají úkony trestního řízení z násilného přečinu. Policie dělá procesní úkony a došlo k zadržení ze strany policie. Protože je případ v řešení, nelze určit žádnou právní kvalifikaci,“ řekl extra.cz mluvčí policie libereckého kraje Vojtěch Robovský.

Podle informací VIPsport.cz z MMA komunity má Penz blízko k alkoholu a drogám. Dokonce prý i dopuje. Ranař, který byl dříve vězeňským dozorcem, se často živí jako vymahač. Dobře našlápnutá kariéra v kleci totiž poslední měsíce stagnuje. Ze čtyřiadvaceti zápasů vyhrál jedenáctkrát. Z toho v pěti posledních utkání se radoval z vítězství pouze jednou.

Přichází tak o tučný příjem ze zápasení. Právě to mohlo vyvolat hádku mezi ním Claudií, o níž se tvrdí, že má ráda hodně bankovek. „Žila pouze z peněz rodičů nebo svých partnerů. Pokud někde pracovala, tak pouze pár měsíců a pak ji vyhodili,“ tvrdil zdroj expres.cz, který zároveň vyvrací, že by se vnadná slečna živila jako pornohvězda, jak se o ní píše.

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud