VIP Sport

25. dubna 2019 • 14:30

Nečekaná komplikace před MS! Kouč Říha byl náhle hospitalizován. Leží v nemocnici

###BLOK-TOP-VIDEA###

Místo, aby měl klid na práci, musí trenér hokejového nároďáku Miloš Říha (60) řešit jiné starosti; po náhlé hospitalizaci totiž leží v nitranské nemocnici na pozorování. Co se děje?Podle mluvčího hokejového svazu Zdeňka Zikmunda hlavní kouč ještě ve středu vedl přípravu týmu před zápasem Euro Hockey Challenge proti Slovensku. „Potom absolvoval pro kontrolu vyšetření v místní nemocnici a ukázalo se, že je potřeba krátkodobá hospitalizace kvůli sledování,“ uvedl.

Reprezentaci tak dočasně převzali Říhovi asistenti Reichel s Mlejnkem. Už teď je jisté, že tým povedou i v pátečním duelu. Podle ideálního scénáře by se hlavní trenér měl ke své družině připojit znovu v sobotu. 

Co Říhu vlastně trápí? To nikdo neřekl! „Záleží na něm, zda to bude chtít zveřejnit,“ zdůraznil tajuplně Zikmund! Nemělo by jít ale o nic vážného. „Nemyslím si však, že by měla být nějak ohrožena jeho účast na mistrovství světa,“ dodal tiskový mluvčí.

O něco sdílnější byl někdejší reprezentační kapitán a dnes Říhův pomocník Robert Reichel. „To vyšetření bylo prostě nutné a poradíme si s tím,“ ujistil litvínovský patriot, který s Říhou pravidelně komunikuje na dálku. „Určitá komplikace to samozřejmě je, ale ne na takové úrovni, že by Miloš nemohl nic. Prostě se to tak stalo a je to realita. Věříme, že tady zase brzy bude a vše bude v pohodě,“ uzavřel Reichel.

Šampionát začne na Slovensku 10. května.

Nový trenér národního týmu Miloš Říha se už nemohl dočkat na pondělní trénink reprezentace
Nový trenér národního týmu Miloš Říha se už nemohl dočkat na pondělní trénink reprezentace

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud