VIP Sport

4. května 2019 • 18:47

Gólman Čech jde dobýt hitparády: první píseň nahrál s legendou z Queenů!

Autor: zal
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zbývající čas kariéry už počítá v řádu dní. Stejně jako dobu do vydání své první hudební nahrávky. A nebude lecjaká! Gólman Petr Čech (36) si v ní střihne bubenický duet s členem legendární skupiny Queen Rogerem Taylorem (69)!Spolu s nepřekonatelným lídrem Freddiem Mercurym, kytaristou Brianem Mayem a basákem Johnem Deaconem vytvořil jednu z nejúspěšnějších rockových skupin všech dob. Teď Taylor spojil jméno s loučícím se českým fotbalistou. Po hitech Queenů jako Bohemian Rhapsody či We Will Rock You se věhlasný bubeník podílel s Čechem na charitativní skladbě That´s Football (To je fotbal), která bude k poslechu od příštího týdne.

Petra s Rogerem, který je velkým fanouškem Chelsea, pojí přátelství už sedm let. „Poprvé jsem ho potkal, když s námi letěl na nějaký zápas,“ uvedl Čech v roce 2013, když ještě hájil barvy »blues«, v pořadu pro BBC. „Párkrát jsem byl u něj, a když se mi naskytla šance zahrát si s jedním z nejúspěšnějších muzikantů historie, s radostí jsem to přijal,“ dodal , aniž by věděl, že s bývalým parťákem Mercuryho jednou dokonce natočí celou skladbu.

Petr Čech a Roger Taylor spolu nahrají skladbu
Petr Čech a Roger Taylor spolu nahrají skladbu

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud