VIP Sport

4. května 2019 • 18:47

Gólman Čech jde dobýt hitparády: první píseň nahrál s legendou z Queenů!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Zbývající čas kariéry už počítá v řádu dní. Stejně jako dobu do vydání své první hudební nahrávky. A nebude lecjaká! Gólman Petr Čech (36) si v ní střihne bubenický duet s členem legendární skupiny Queen Rogerem Taylorem (69)!Spolu s nepřekonatelným lídrem Freddiem Mercurym, kytaristou Brianem Mayem a basákem Johnem Deaconem vytvořil jednu z nejúspěšnějších rockových skupin všech dob. Teď Taylor spojil jméno s loučícím se českým fotbalistou. Po hitech Queenů jako Bohemian Rhapsody či We Will Rock You se věhlasný bubeník podílel s Čechem na charitativní skladbě That´s Football (To je fotbal), která bude k poslechu od příštího týdne.

Petra s Rogerem, který je velkým fanouškem Chelsea, pojí přátelství už sedm let. „Poprvé jsem ho potkal, když s námi letěl na nějaký zápas,“ uvedl Čech v roce 2013, když ještě hájil barvy »blues«, v pořadu pro BBC. „Párkrát jsem byl u něj, a když se mi naskytla šance zahrát si s jedním z nejúspěšnějších muzikantů historie, s radostí jsem to přijal,“ dodal , aniž by věděl, že s bývalým parťákem Mercuryho jednou dokonce natočí celou skladbu.

Petr Čech a Roger Taylor spolu nahrají skladbu
Petr Čech a Roger Taylor spolu nahrají skladbu

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud