VIP Sport

9. května 2019 • 19:05

Nejdojemnější vzkaz: Legendární Jankulovski se dočkal láskyplného vyznání!

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyhrál Ligu mistrů, byl třetí na mistrovství Evropy, stal se Fotbalistou roku, žádná trofej ho však nemohla zahřát na srdci tak, jako dojemná narozeninová přání od jeho úžasných dcer Karolíny a Kristýny! „Jsi nejlepší táta na světě,“ gratulovaly sestřičky bývalému vynikajícímu fotbalovému obránci Marku Jankulovskému ke čtvrtečním dvaačtyřicetinám!„Krásné narozeniny tomu nejlepšímu chlapovi, taťuldovi a sportovnímu řediteli. Miluju tě,“ vyznala se starší Karolína na instagramu. Její mladší sestra Kristýna nezůstala pozadu. „Chci ti strašně moc poděkovat za to, co pro mě děláš. Jsi ten nejlepší táta, kterého jsem si mohla přát.“

Co víc může sympaťáka s kouzelnou levačkou a jednoho ze šéfů ostravského Baníku zahřát u srdce víc než upřímná gratulace od svých nejbližších? Nic lepšího si nemohl přát, i když i na dary určitě dojde. „Ale dostaneš je, jen když budeš hodný,“ škádlila milovaného tatínka starší Karolína.  

Karolína s milovaným tatínkem Markem Jankulovskim
Karolína s milovaným tatínkem Markem Jankulovskim

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud