VIP Sport

9. května 2019 • 19:05

Nejdojemnější vzkaz: Legendární Jankulovski se dočkal láskyplného vyznání!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyhrál Ligu mistrů, byl třetí na mistrovství Evropy, stal se Fotbalistou roku, žádná trofej ho však nemohla zahřát na srdci tak, jako dojemná narozeninová přání od jeho úžasných dcer Karolíny a Kristýny! „Jsi nejlepší táta na světě,“ gratulovaly sestřičky bývalému vynikajícímu fotbalovému obránci Marku Jankulovskému ke čtvrtečním dvaačtyřicetinám!„Krásné narozeniny tomu nejlepšímu chlapovi, taťuldovi a sportovnímu řediteli. Miluju tě,“ vyznala se starší Karolína na instagramu. Její mladší sestra Kristýna nezůstala pozadu. „Chci ti strašně moc poděkovat za to, co pro mě děláš. Jsi ten nejlepší táta, kterého jsem si mohla přát.“

Co víc může sympaťáka s kouzelnou levačkou a jednoho ze šéfů ostravského Baníku zahřát u srdce víc než upřímná gratulace od svých nejbližších? Nic lepšího si nemohl přát, i když i na dary určitě dojde. „Ale dostaneš je, jen když budeš hodný,“ škádlila milovaného tatínka starší Karolína.  

Karolína s milovaným tatínkem Markem Jankulovskim
Karolína s milovaným tatínkem Markem Jankulovskim

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud