VIP Sport

14. května 2019 • 05:00

Hokejista Vampola si vzal vdovu po Rachůnkovi. Ano si řekli na louce!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Společně překonali bolestnou ztrátu a časem přátelství přerostlo v lásku. Hokejista Petr Vampola (37) se o víkendu oženil s milovanou Katkou (39), vdovou po Karlu Rachůnkovi (†32).Slavný reprezentační obránce zahynul při havárii letadla týmu Jaroslavli v zaří 2011 a nešťastná Katka zůstala bez manžela se synem Matějem (11) i tehdy čerstvě narozenou dcerkou Kačenkou (8). Vampola, Karlův parťák ze zlatého MS v roce 2010, se jí snažil překonat smutné období.

Časem si uvědomili, že k sobě začínají cítit něco víc a je z toho láska jako trám. Petr přijal obě děti za své a v létě 2015 k nim přibyla malá Anička (3). A zamilovaný pár do toho v sobotu praštil. Před rodinou a kamarády si řekl své »ano« v golfovém klubu v Kořenci.

Dojemnou chvíli ještě podtrhlo, že Katce šla za svědkyni Michaela Jajtnerová, která byla v době tragédie týmu Jaroslavli snoubenkou Josefa Vašíčka (†30)., jenž na palubě letadla rovněž zemřel. Karel a Pepa v hokejovém nebi šťastným novomanželům jistě požehnali.

„Chci si to teď užít a vrátit to rodině, které patří dík a jíž se chci nyní věnovat,“ tvrdil Vampola poté, co s Kladnem v dubnu postoupil do extraligy. Slib nyní vyplnil do puntíku.

Vampola Rachůnek slavili v roce 2011 bronz na MS v Bratislavě
Vampola Rachůnek slavili v roce 2011 bronz na MS v Bratislavě

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud