VIP Sport

3. června 2019 • 21:44

Neymar má další problém! Po obvinění ze znásilnění zveřejnil intimní konverzaci

Autor: ČTK
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hvězdnému brazilskému fotbalistovi Neymarovi hrozí potíže se zákonem nejen kvůli obvinění ze znásilnění, ale také za to, že v rámci své obrany zveřejnil komunikaci přes WhatsApp s údajnou obětí. Případem se už začínalo zabývat policejní oddělení počítačové kriminality v Sao Paulu, podle něhož není v pořádku ani to, že útočník Paris Saint-Germain zveřejnil intimní fotografie ženy bez jejího souhlasu.Neymara obvinila nejmenovaná Brazilka z toho, že ji v polovině května znásilnil v pařížském hotelu. Podle agentury Reuters podala oznámení v pátek na policejní stanici v Sao Paulu. Neymar obvinění odmítl s tím, že se stal obětí vydírání.

Na svou obranu zveřejnil na instagramu dlouhé video, v němž byla konverzace se ženou včetně rozostřených intimních fotografií, které mu posílala. Kvůli tomu se nyní o případ začalo zajímat policejní oddělení počítačové kriminality.

„Dávám přednost počítačovému zločinu před případem znásilnění,“ komentoval to fotbalistův otec a zároveň manažer Neymar da Silva Santos. „Chránil svou image, své jméno. Potřeboval se obhájit rychle. Nejlepší je být upřímný a ukázat, co se stalo,“ dodal.

Neymar se momentálně připravuje s brazilskou reprezentací na mistrovství Jižní Ameriky. Trenér národního týmu Tite na pondělní tiskové konferenci uvedl, že kauza je hráčovou osobní záležitostí a že ho nebude soudit.

Pařížský hotel Sofitel Paris Arc de Triomphe, ve kterém měl Brazilec Neymar podle obvinění v polovině května znásilnit ženu
Pařížský hotel Sofitel Paris Arc de Triomphe, ve kterém měl Brazilec Neymar podle obvinění v polovině května znásilnit ženu

 
Články odjinud


Články odjinud