VIP Sport

5. června 2019 • 14:40

Žena, která obvinila Ronalda ze znásilnění: už je všechno jinak!

Autor: iSport.cz, ČTK
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Čekalo se, že pověst jedné z největších fotbalových hvězd může utrpět zásadní ránu. Jenže z toho nic nebude. Američanka Kathryn Mayorgaová údajně stáhla u civilního soudu v Las Vegas žalobu na slavného portugalského fotbalistu Cristiana Ronalda, kterého vinila ze znásilnění. Informovala o tom s odvoláním na soudní zdroj agentura Bloomberg bez dalších informací.Kapitán portugalské reprezentace, s níž dnes večer v Portu bude bojovat o finále Ligy národů, se podle tvrzení Mayorgaové dopustil trestného činu v červnu 2009 v hotelovém apartmá v Las Vegas. Čtyřiatřicetiletý útočník Juventusu to popřel s tím, že žena s ním měla sex dobrovolně.

Američanka se obrátila na soud loni v září. Tvrdila, že po znásilnění jí Ronaldovi právníci zaplatili 375 000 dolarů za mlčenlivost. Nyní požadovala odškodné 200 000 dolarů. Není známo, jestli se s ní fotbalista vyrovnal, či nikoli.

Američanka Kathryn Mayorgaová údajně stáhla u civilního soudu v Las Vegas žalobu na Cristiana Ronalda
Američanka Kathryn Mayorgaová údajně stáhla u civilního soudu v Las Vegas žalobu na Cristiana Ronalda

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud