VIP Sport

11. června 2019 • 17:00

Ledecká se vdala. Vzala si slovenského hokejového reprezentanta z Třince!

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jedna z nejočekávanějších svateb na Slovensku. Šéfka týmu dosluhujícího prezidenta Andreje Kisky, půvabná Vladimíra Ledecká (28), si v pátek 7. června vzala slovenského hokejového reprezentanta Tomáše Marcinka (31) hrajícího českou extraligu za Třinec. Obřad proběhl na kouzelném místě.Marcinko letos s Třincem vyhrál extraligu a úspěšný rok vygradoval začátkem června na Haličském zámku, kde si útočník vzal krásnou pravou ruku slovenského prezidenta Kisky. Po dvou a půl letech si zamilovaný pár řekl Ano za přítomnosti desítek svatebčanů.

Zamilovaný pár Vladimíra Ledecká a Tomáš Marcinko
Zamilovaný pár Vladimíra Ledecká a Tomáš Marcinko

„Plánoval jsem ji požádat o ruku už delší dobu. Jsem velmi rád, že život a budoucnost spojím s někým, jako je ona,“ rozplýval se loni zamilovaný Marcinko, který sice jako poslední vypadl z týmu pro domácí mistrovství světa v Košicích a Bratislavě, ale alespoň měl více času připravit se na svatbu i na nezvyklou zálibu své milé.

Ledecká je totiž „posedlá“ prvním československým prezidentem T. G. Masarykem. „Chodím po antikvariátech, slovenských, českých, po internetu, hledám knihy, které ještě nemám. Osm polic v mé knihovně je jen Masaryk. Partner žije v Česku, a když má volno, i jeho vyženu třeba 70 kilometrů daleko, aby zajel do antikvariátu,“ prozradila mladá úřednice. Některé své cenné knihy čte dokonce v rukavičkách.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud