VIP Sport

11. června 2019 • 17:00

Ledecká se vdala. Vzala si slovenského hokejového reprezentanta z Třince!

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jedna z nejočekávanějších svateb na Slovensku. Šéfka týmu dosluhujícího prezidenta Andreje Kisky, půvabná Vladimíra Ledecká (28), si v pátek 7. června vzala slovenského hokejového reprezentanta Tomáše Marcinka (31) hrajícího českou extraligu za Třinec. Obřad proběhl na kouzelném místě.Marcinko letos s Třincem vyhrál extraligu a úspěšný rok vygradoval začátkem června na Haličském zámku, kde si útočník vzal krásnou pravou ruku slovenského prezidenta Kisky. Po dvou a půl letech si zamilovaný pár řekl Ano za přítomnosti desítek svatebčanů.

Zamilovaný pár Vladimíra Ledecká a Tomáš Marcinko
Zamilovaný pár Vladimíra Ledecká a Tomáš Marcinko

„Plánoval jsem ji požádat o ruku už delší dobu. Jsem velmi rád, že život a budoucnost spojím s někým, jako je ona,“ rozplýval se loni zamilovaný Marcinko, který sice jako poslední vypadl z týmu pro domácí mistrovství světa v Košicích a Bratislavě, ale alespoň měl více času připravit se na svatbu i na nezvyklou zálibu své milé.

Ledecká je totiž „posedlá“ prvním československým prezidentem T. G. Masarykem. „Chodím po antikvariátech, slovenských, českých, po internetu, hledám knihy, které ještě nemám. Osm polic v mé knihovně je jen Masaryk. Partner žije v Česku, a když má volno, i jeho vyženu třeba 70 kilometrů daleko, aby zajel do antikvariátu,“ prozradila mladá úřednice. Některé své cenné knihy čte dokonce v rukavičkách.

 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)

Články odjinud


Články odjinud