VIP Sport

17. června 2019 • 19:05

Divoká dovolená. Pamela Anderson ukázala prso, její mladý fotbalista zase svaly

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0

Řádí jako zamilovaní puberťáci. Herečka Pamela Anderson (51) si užívala v luxusní vile v Malibu se svým o 18 let mladším zajíčkem francouzským fotbalistou Adilem Ramim. Slunili se na terase, na které odhodili šaty i veškeré zábrany.Po loňském rozchodu se dali opět dohromady a prožívají znovu počáteční zamilovanost. Pamela Anderson v přepychové vile v Malibu chytala bronz na velké terase. Hvězda devadesátých let proslavená seriálem Pobřežní hlídka na sobě tentokrát neměla červené jednodílné plavky, ale bílé bikiny.

Pamela byla na filmové premiéře v Paříži jako utržená ze řetězu
Pamela byla na filmové premiéře v Paříži jako utržená ze řetězu

Fotbalový mistr světa Adil Rami zase odhodil triko a ukázal svaly vyrýsovanou postavu. Rozvášněná herečka si v jednu chvíli nedala pozor na vrchní díl plavek a neposedné levé ňadro jí málem celé vyklouzlo ven.

Fanoušci vnadné umělkyně z toho šílet nemusí, protože se už několikrát ukázala celá nahá v oblíbených pánských časopisech. A pamětníci si jistě vzpomenou i na legendární domácí porno s jejím exmanželem hudebníkem Tommym Lee .

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud