VIP Sport

28. června 2019 • 14:20

Samková prozradila ženské tajemství: Jak to mám s mužskými kamarády...

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to jedna z nejčastějších otázek. Existuje mezi mužem a ženou jen kamarádství? Snowboardistka Eva Samková prozradila, jak je to v jejím případě. A budete koukat.Olympijská vítězka Eva Samková chodí s hercem Markem Adamczykem . Má však kolem sebe spoustu kamarádů. Nabízí se tedy právě ta známá otázka, jestli mohou být muži pouze jen kamarádi žen.

„S klukama mám super kamarádské vztahy, takže myslím, že může. Možná mám dokonce o trochu víc kamarádů než kamarádek,“ uvedla pro magazín Svět ženy snowboardistka.

Eva Samková se stala Královnou bílé stopy 2019
Eva Samková se stala Královnou bílé stopy 2019

Právě kamarádství je pro Samkovou stěžejní. „Čím dál tím častěji zjišťuju, jak je přátelství pro mě důležité, a cením si ho. Je skvělé, když máte někoho, s kým si můžete jen tak pokecat, cokoli probrat nebo vyrazit na výlet,“ svěřila se sympatická Eva.

Dokonce pak prozradila, jaký je její životní sen. „Chci být spokojená a žít někde v klidu v baráku s koněm a se psem. Líbí se mi představa, že se přestěhuju do Krkonoš, budu mít koňskou farmu a snowboardovou školu a budu si tam v pohodě žít. Ale samozřejmě si nemůžu stěžovat ani na Prahu, kde teď bydlím, tu mám taky ráda. Myslím, že zatím to mám dobře vyvážené.“

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud