VIP Sport

21. července 2019 • 16:57

Malej, ale šikovnej! Šampion UFC si na pláži užíval se sexy herečkou

Autor: kvč
Vstoupit do diskuse
0

Na každém ramenu jeden šampionský pás z UFC, na krku zlatá medaile z olympiády. Bývalý zápasník ve volném stylu a aktuální šampion bamtamové i muší váhy UFC Henry Cejudo je prostě rozený vítěz. A podle toho taky umí slavit a užívat si života. Fotografové serveru TMZ ho našli na pláži v Mexiku se sexy brazilskou herečkou.Cejudo se zřejmě snaží dokázat, že na velikosti nezáleží. 32letý bojovník z Los Angeles měří jen 163 centimetrů, váha mu málokdy ukáže víc než 60 kg. Zájem dam ho ale rozhodně nemíjí. Prostě malej, ale šikovnej, jak zní hláška z Princezny ze mlejna.

Na pláži v Mexiku byl vyfocen se záhadnou kráskou, o které se zvídaví reportéři TMZ dozvěděli, že se jmenuje Sandra a je herečkou z brazilských telenovel. Fešná dvojička je spolu na dovolené, nazývat je ale oficiálně párem by ještě bylo předbíháním.

"Henry je single chlap. Užívá si," sdělil jeden z jeho blízkých přátel.

Po dvou úspěšných titulových zápasech tak Cejudův rok pokračuje více než dobře i v osobním životě. Tenhle borec prostě umí žít jako šampion!

Je sice o pár čísel menší než ona, přesto Henry Cejudo vzbudil zájem krásné Sandry
Je sice o pár čísel menší než ona, přesto Henry Cejudo vzbudil zájem krásné Sandry

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud