VIP Sport

24. července 2019 • 14:30

Řekla ANO! Pančochová žádala o ruku rozvedenou maminku, vybrala speciální místo

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bude svatba! Freestyle snowboardistka Šárka Pančochová (28) požádala o ruku partnerku Kaileen Lareeovou (32). Česká olympionička a bojovnice za práva homosexuálů si pro romantickou chvíli vybrala i příhodné místo - nejvyšší horu státu Oregon. Nadšená Američanka odpověděla ANO!Láska hory přenáší. Možná i proto si Šárka Pančochová vybrala pro žádost o ruku nejvyšší horu státu Oregon Mount Hood.

S partnerkou Kaileen Lareeovou vyšplhaly do místa s pěkným výhledem, který umocňovalo zapadající slunce. Trojnásobná olympionička zapnula kameru a ukryla ji tak, aby nic netušící Kaileen nepoznala, co se chystá.

Romantická chvíle. Šárka Pančochová požádala o ruku partnerku Kaileen Lareeovou
Romantická chvíle. Šárka Pančochová požádala o ruku partnerku Kaileen Lareeovou

Nervózní Pančochová chvíli sbírala odvahu, aby se zeptala své lásky, jestli si ji vezme. Když vytasila krabičku s prstýnkem, mile překvapená Američanka řekla ANO! Česká závodnice pak na nic nečekala a začala se se snoubenkou dlouze a vášnivě líbat.   

„Jsem velmi hrdá, že můžu oznámit, že řekla ANO!!! Je to velmi vzrušující. Právě tato osoba je v mém životě. A nemůžu uvěřit, že jsem ji vůbec našla. Dnes a denně mě dělá lepším člověkem svou laskavostí a štědrostí. Moc ji miluju. A přeju si strávit zbytek svého života s ní,“ připsala Pančochová k fotce Lareeové chlubící se prstýnkem.

„Jsem hrdá, že říkám celým svým srdcem, ANO!!! Miluji tě, i náš společný život, rodinu a přátele, kteří nás obklopují. Jsem navždy tvoje,“ rozplývala se Američanka, která má z předchozího manželství dceru Khaylu.

Pančochová svou sexuální orientaci prozradila na jaře 2017 a začala bojovat za práva homosexuálů. „Vím, že spousta lidí nemá ani ponětí, co registrované partnerství znamená. Ani já, dokud jsem se o toto téma nezačala trochu více zajímat, jsem nevěděla, že registrované partnerství vlastně moc neznamená,“ napsala nedávno snowboardistka na Facebooku.

V Česku ještě nejsou sňatky stejného pohlaví legální. Proto se zřejmě vezmou v některém ze států USA.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud