VIP Sport

30. července 2019 • 05:00

Cyklotoulky Plekance s Šafářovou skončily omluvou. Čím se tenistka provinila?

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byli natolik unešení Tour de France, že si ji chtěli střihnout také. Hokejista Tomáš Plekanec (36) s přítelkyní Lucií Šafářovou (32) však nevyrazili do Francie a vystačili si s jižní Moravou.„Skoro jako v Paříži. Tour de Lednice-Valtice,“ psala Lucka na Instagramu. Svého milého »Plekyho« dokonce připodobnila k cyklistovi Julianu Alaphilippovi, který Tour (skončila v neděli) vedl, ale nakonec skončil pátý. „Vypadají stejně?“ ptala se, když vedle sebe dala jejich fotky. No, něco na tom bude, podoba tam je!

Avšak pouze vizuální. Zatímco cyklisté ujedou v nejslavnějším etapovém závodě denně stovky kilometrů, Tomáš s Luckou zvolili pohodové tempo a v Lednicko-valtickém areálu. Za dvě hodinky urazili necelých 30 km.

„No ujel toho trochu míň, ale to bude moje vina,“ narážela Šafářová na své těhotenství. Výlet si ale podle všeho užila na maximum. „Krásné cyklotrasy pro těhotné bříško,“ nemohla si cestu malebnou krajinou vynachválit.

Tomáš Plekanec kvůli partnerce Lucii Šafářové nenajel tolik, kolik by si představoval. Vzal to ale s úsměvem
Tomáš Plekanec kvůli partnerce Lucii Šafářové nenajel tolik, kolik by si představoval. Vzal to ale s úsměvem

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud