VIP Sport

20. září 2019 • 18:20

Sexy ségry Plíškovy! Tenistky si vyzkoušely roli modelek, jak jim to sekne?

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pomohou na dobrou věc. Tenistky Karolína a Kristýna Plíškovy se nechaly nefotit pro charitativní kalendář, který pomůže sirotkům po obětech dopravních nehod. Kdo ze sportovců se také nechal zvěčnit?Krásné ženy a luxusní vozy patří k sobě. Tohle spojení využil i fotograf Ondřej Pýcha, který nafotil charitativní kalendář, z jehož prodeje půjde celý výtěžek na Dětskou dopravní nadaci. Kromě herců, hereček a modelek se před objektivem objevili i sportovci.

Karolína Plíšková pózovala u svého vozu
Karolína Plíšková pózovala u svého vozu

Dámy zastupovaly tenisová dvojčata Plíškovy. Karolína v černém kalhotovém kostýmu pózovala u Mercedesu GLE Coupé a její sestra Kristýna oděná do světlého kabátu ozdobila Volkswagen Arteon. „Moc se mi focení líbilo a jsem ráda, že to navíc poslouží pro dobrou věc,“ řekla Karolína Plíšková .

V kalendáři najdete i čtyři fotbalisty. Legendárního Antonína Panenku , který předvedl žongly u Bentley Continental GT a stále ještě aktivní ligové hráče Václava Kadlece, Tomáše Hübschmana a Kamila Vacka, kteří pózovali u mini dodávky Ford Tourneo. „Dávám přednost rychlejším autům,“ smál se na křtu kalendáře sparťan Kadlec.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud