VIP Sport

8. října 2019 • 05:00

Konečně se svlékla donaha! Snowboardistka Samková potěšila fanoušky

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Splnila sen mnoha mužům. Česká olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková (26) se ukázala tak, jak ji jak ji Pán Bůh stvořil. Nepózovala však pro žádný pánský časopis, ale pro dobrou věc. Na čem Evě tak záleží, že se kvůli tomu svlékla?Eva Samková miluje přírodu a snaží se upozornit na ničení krajiny a života na zemi. Naposledy se tak zapojila do kampaně návrhářky Ivy Burkertové, která upozorňuje na neekologický oděvní průmysl. Právě tenhle byznys je druhým nejneekologičtějším průmyslem hned za tím těžebním.

Eva Samková se svlékla pro dobrou věc
Eva Samková se svlékla pro dobrou věc

Burkertová nedávno způsobila velký poprask, když během Prague Fashion Week 2019 pustila před publikum své nahé modely a modelky. Cíl byl jasný. Lidé se díky tomu měli zamyslet nad tím, jak by vypadala sto procentně udržitelná módní kolekce.

Kromě šoku na přehlídce se rozhodla návrhářka oslovit i několik celebrit, aby jí s kampaní pomohly. Před objektivem se tak svlékla violoncellistka Terezie Kovalová , manželka zpěváka Tomáše Kluse Tamara nebo právě olympijská vítězka Eva Samková.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud