VIP Sport

10. října 2019 • 05:00

Grande Paolo, grande bankovky! Kolik v Juventusu vydělává viceprezident Nedvěd?

Autor: Petr Němec
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

La Vecchia Signora, Stará dáma bytem na adrese Corso Galileo Ferraris 32, umí ocenit lásku a věrnost. Možná ne tu k ženě, ale ke klubu určitě. Pavel Nedvěd (47) to pocítil na bankovním kontě.Grande Paolo, Furia Ceca, Duracel. Blonďák ze Skalné u Chebu zůstal stát při mančaftu z metropole Piemontu jako skála, i když ho v roce 2006 za korupci vyšoupli do Serie B.

Ibrahimovič prchnul, Pavel odpálkoval Inter Milán, Chelsea i Ameriku. Tifosi »Bianconeri« ho budou milovat až do skonání věků.

Odpustili by »Méďovi« snad i vraždu, a bez špetky závisti mu jistě dopřejí i fešácký výdělek na postu viceprezidenta. „ Pavel Nedvěd si ve své funkci v sezoně 2018/19 vydělal 503 000 eur. 478,2 tisíc eur na pozici viceprezidenta a 25 tisíc eur v roli ředitele,“ hlásí portál termometroquotidiano.it.

Převedeno na českou měnu to dělá 13 milionů korun. Pouze o 100 tisíc kaček méně než si vyplácí prezident Agnelli.

Pavel Nedvěd na oslavě osmdesátin legendárního kouče Karla Brücknera
Pavel Nedvěd na oslavě osmdesátin legendárního kouče Karla Brücknera

Je to randál pro nejlepšího českého fotbalistu všech dob, který umí dělat exkluzivní kšefty s nejmazanějším hráčským agentem planety Minem Raiolou.

Společně dotáhli mezi černobílé hochy zadáka De Lighta z Ajaxu, po němž prahla celá zeměkoule, za 1,8 miliardy korun. Kujóni Pavel a Mino ho vyfoukli Barceloně i Manchesteru United…

Ohledně prachů se má Pavel ve vilce u golfového hřiště ve čtvrti La Mandria holt jako na zámku, nicméně generální ředitel »Juve« je ještě větší magnát.

Že vám nic neříká jméno Fabio Paratici? Jo, není to ani pěvec Drupi, ani herec Mastroianni, leč proti tomuhle frajerovi, který kopl do balonu naposledy coby mládežník Piacenzy, je »Méďa« vlastně nuzák.

„V žebříčku peněžních odměn funkcionářů Juventusu je na prvním místě Paratici s výdělkem 2,8 milionu eur,“ oznamují italské servery. Čili 73 milionů korun.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud