VIP Sport

7. listopadu 2019 • 18:40

Zpěvačka Bagárová se před návštěvou u Krause bála. Jak uspěl v show její zápasník?

Autor: Simona Kubišová
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je mu velkou oporou. Zpěvačka Monika Bagárová má za partnera MMA zápasníka Machmuda Muradova. Uzbecký bijec byl hostem televizního pořadu Show Jana Krause a půvabná diva mu držela v publiku palce. Na proslavené červené sedačce udělala po natáčení rozhovor pro iSport TV.  Před dvěma roky byla Bagárová sama hostem v Show Jana Krause . Svému milému ale před natáčením neradila. „Neměli jsme si o tom čas popovídat. Akorát jsem mu řekla, ať přinese nějaké dárečky,“ prozradila zpěvačka.

Stare down Machmuda Muradova s Janem Krausem byl čelo na čelo!
Stare down Machmuda Muradova s Janem Krausem byl čelo na čelo!

Muradov tak měl pro moderátora přichystané rukavice ze zápasu, triko a speciální magazín deníku Sport FIGHT. „Monika mi přála hodně štěstí jak před zápasem,“ smál se zápasník a Bagárová to hned vysvětlila. „Já jsem se tehdy bála, co mě čeká. Měla jsem trému. Pan Kraus je ale skvělý člověk,“ řekla přítelkyně bojovníka MMA.

Nakonec byla spokojená nejen ona, ale i publikum a samotný Jan Kraus. „Šlo mu to krásně. Bavilo mě to a bylo to super,“ usmívala se Bagárová.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud