VIP Sport

12. listopadu 2019 • 18:15

Kajakář Josef Dostál promluvil na lechtivé téma: Sex, kondomy a olympiáda!

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je upřímný. Stříbrný olympijský medailista Josef Dostál byl hostem pořadu Česká ulička (premiéra 11. listopadu od 21:15 na O2 TV Sport), kde promluvil i na intimní téma.Před třemi roky na olympijských hrách v Brazílii vybojoval stříbrnou medaili. Moderátora Michala Hrdličku ale zajímalo, jak to vypadá mezi sportovci v olympijských vesnicích. Jestli je to taková divočina, jak se vypráví.

Kateřina Pauláthová se svým přítelem kajakářem Josefem Dostálem
Kateřina Pauláthová se svým přítelem kajakářem Josefem Dostálem

„Taky jsem slyšel, že je olympiáda o sexu, ale žádnou zkušenost s tím nemám. Když závodíte až poslední den olympiády, tak vás tyhle věci nezajímají. Po závodě mě čekalo akorát slavnostní zakončení a letěl jsem domů,“ smál se Dostál.

Přesto chtěl ulovit v Riu cennou vzpomínku. „Chtěl jsem si odvézt alespoň suvenýry – kondomy s olympijskými kruhy, ale tři dny před koncem her byly automaty prázdné,“ zoufal si kajakář, který má slabost pro sportovkyně.

Kajakář Josef Dostál otevřeně promluvil na lechtivé téma: Sex, kondomy a olympiáda!

„Měl jsem jich víc. Kajakářku na rychlostní vodě, pak vodní slalomářku, plážovou volejbalistku a teď je to lyžařka. Jsme ze stejného prostředí a ony tak mají pochopení pro to, co dělám. Navíc mají pěkné postavy. Hlavně ale ta slečna musí mít něco v hlavě,“ upozornil Dostál. Jeho současnou láskou je lyžařka Kateřina Pauláthová.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud