VIP Sport

16. listopadu 2019 • 11:40

Tajný scénář rozlučky Berdycha se Štěpánkem: Zamává jim i slavný trenér!

Autor: zal, as
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to tu! Čeští daviscupoví hrdinové Tomáš Berdych (34) s Radkem Štěpánkem (40) se v sobotu odpoledne v Londýně rozloučí se světovým tenisem. A nebude to žádné obyčejné sbohem...



Stane se tak na úvod semifinálového programu Turnaje mistrů, který právě probíhá na břehu Temže. Ve dvě hodiny odpoledne vstoupí naposled na kurt potemnělé O2 areny »Berďa«, »Štěpec« a spolu s nimi Španěl David Ferrer. Dojde k tomu krátce před tím, než do boje o finále posledního turnaje roku vstoupí Roger Federer, což je z pohledu Berdycha více než symbolické.

Jak žije Radek Štěpánek po konci tenisové kariéry?
Jak žije Radek Štěpánek po konci tenisové kariéry?

Vždyť právě nečekaným vítězstvím nad švýcarskou legendou na olympiádě v Aténách 2004 na sebe Tomáš poprvé výrazně upozornil. Slávě bude ale zásluhou Radka Štěpánka přihlížet i další významná sportovní osobnost. „Volal jsem Mourinhovi a řekl mu, že se budu loučit v Londýně. Slíbil mi, že za mnou přijede, když zmeškal rozlučku v Praze,“ prozradil Blesku Radek, kterého s bývalým trenérem Chlesea, Realu či Manchesteru United pojí přátelství.

Štěpánek o „důchodu“ i Fed Cupu: Jágr ode mě chce zorganizovat rozlučku

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud