VIP Sport

12. ledna 2020 • 05:00

Nedvědovi po čase zase spolu: Zašli si na gáblík!

Autor: om
###BLOK-TOP-VIDEA###

V luxusní italské restauraci kousek od Turína by mohli dát na menu specialitu jménem Zmoudření taťky Nedvěda. On se totiž Pavel (47) vypravil na gáblík po boku s celou rodinou, kterou loni opustil.Dějiště: Campamac Osteria, pětihvězdičková restaurace kousek od Turína, čas čtvrtečního oběda. Obsazení: kompletní rodina Nedvědů. Rodiče Pavel a Ivana (45), děti Pavel (19) a Ivanka (22). Zvláštnost: přišli spolu!

Loni koncem léta se rozneslo světem, že svazek trvající 26 let skončil rozchodem. Pavel se začal už i na na veřejnosti objevovat s mladou jezdkyní parkuru Lucií Anovčínovou (23). A viděn s s ní byl ještě koncem listopadu v pražské O2 areně při prestižní koňácké akci Prague Playoffs.

Nedvědovi si ve vyhlášené restauraci udělali společnou fotku
Nedvědovi si ve vyhlášené restauraci udělali společnou fotku

Doma byl oheň na střeše, mamku v tom čase přes sociální sítě mocně podporovala Nedvědova dcera...

Těžko říct, zda i její hlas pomohl k aspoň lehkému urovnání vztahů v rodině. Každopádně situace na »bojišti« se zdá klidnější a aspoň tu a tam jsou Nedvědovi schopni vyrazit a zasednout u stolu společně.

Před svátky se třeba Pavel ukázal se svou zákonnou ženou po boku na vánočním večírku Juventusu a nyní si i s dětmi (plus partnerem dcery Ivanky) vyšli na společný oběd do vyhlášené restaurace, kde ceny jídel začínají na 650 korunách a končí u dvou tisíc.

 
Články odjinud


Články odjinud