VIP Sport

17. ledna 2020 • 11:30

Australian Open: Kolosální ostuda českých tenistů v Melbourne!

Autor: red
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tomáš Berdych (34) si užívá lyžovačku v Alpách, Radek Štěpánek (41) si lebedí s rodinkou na Floridě a český mužský tenis bez nich mezitím spadl na úplné dno propasti!Čest v kvalifikaci na úvodní grandslam sezony v Melbourne nakonec nezachránil ani Lukáš Rosol (34). Pražský rodák, který na ATP kroutí už svoji šestnáctou sezonu, totiž nad pátečním ránem prohrál s o dvanáct let mladším Španělem Martinezem 4:6, 2:6.    

Co to znamená? Kolosální fiasko! Jediná, ale hodně teoretická šance je, že Rosol projde do hlavní soutěže jako tzv. šťastný poražený! To by ale byla čistá náhoda!

A tak je víc než pravděpodobné, že v pavouku Australian Open poprvé po osmatřiceti letech nebude jediný náš singlista! Přitom ještě před šesti roky válelo v Melbourne hned pět českých kluků.

Lukáš Rosol věří, že Tomáše Berdycha na pozici české týmové jedničky pro tenisový Davis Cup nahradí
Lukáš Rosol věří, že Tomáše Berdycha na pozici české týmové jedničky pro tenisový Davis Cup nahradí

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud