VIP Sport

4. února 2020 • 11:19

Těla Kobeho Bryanta (†41) a jeho dcery Gigi (†13) předali rodině. Kdy bude pohřeb?

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po šesti dnech od tragické nehody helikoptéry, při níž skonala basketbalová legenda Kobe Bryant (†41) i jeho dcera Gigi (†13), předala kancelář koronera jejich ostatky do rukou rodiny. A přípravy velkolepého posledního rozloučení tak finišují.Zatímco Bryanta lékaři identifikovali prostřednictvím otisků prstů, jeho milovanou holčičku ztotožnili díky DNA. Podle extratv.com kancelář koronera v sobotu obě těla předala rodině.

Konkrétní obrysy pomalu dostává i poslední rozloučení, které organizuje rodina pozůstalých společně s Los Angeles. „Datum ještě není definitivní. Denně jsme v kontaktu s Lakers a co je nejdůležitější, také s manželkou Kobeho Vanessou,“ sdělil starosta města Eric Garcetti.

Jisté zatím není ani místo piety! V úvahu připadá ikonická hala Staples Center, vzhledem k mase lidí, jež se chystá dát Bryantovi sbohem, je ale pravděpodobnější, že smuteční ceremonie proběhne na zdejším fotbalovém stadionu.

Kobe Bryant zahynul při nehodě soukromého vrtulníku společně se svou 13letou dcerou Gigi
Kobe Bryant zahynul při nehodě soukromého vrtulníku  společně se svou 13letou dcerou Gigi

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud