VIP Sport

26. února 2020 • 16:20

Manželka fotbalové hvězdy: Miluje nahotu a sushi. Nejlíp dohromady!

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalový kanonýr Javier »Chicharito« Hernández (31), je historicky nejlepším střelcem mexické reprezentace a prošel mnoha světovými kluby, namátkou třeba Manchester United nebo Real Madrid. Ale úspěšný není jen na fotbalovém hřišti, daří se mu i v osobním životě, kde si užívá s okouzlující manželkou Sarah Kohenovou (26).Rodačka z australského Sydney s rumunskými kořeny má velmi zajímavé záliby a nebojí se s nimi pochlubit. Jak uvedla u jednoho příspěvku na Instagramu, tak její dvě nejoblíbenější činnosti jsou být nahá a ládovat se sushi, což okamžitě stvrdila momentkou, kde provozovala obojí naráz.

Sarah Kohenová miluje sushi a být nahá, zde se jí povedlo záliby skloubit
Sarah Kohenová miluje sushi a být nahá, zde se jí povedlo záliby skloubit

Její velkou zálibou je cestování o kterém má blog, který je díky jejím fotografiím velmi sledovaný. Momentálně však žije se svým manželem, za kterého se vdala v loňském roce, v Los Angeles, kde »Chicharito« hraje za místní LA Galaxy. Kalifornské podnebí je přímo předurčeno pro její zálibu v nahotě a tak si zřejmě aktuální angažmá svého miláčka nemůže vynachválit.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud