VIP Sport

4. března 2020 • 12:59

Poplach u Nedvědových doma: Zloděj v baráku. Už zase?!

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl v rouše Adamově. Pracoval na osobní hygieně, když vtom zaslechl podezřelý lomoz. Blonďatou hlavou mu okamžitě blesklo: „Kde má fotřík golfové hole?“Pavlík Nedvěd (20)‚ syn viceprezidenta Juventusu »Grande Paola« (47), už se viděl, jak železem č. 7 statečně praští po temeni vetřelce do rodinného sídla v prominentní turínské čtvrti La Mandria a pak ho předhodí komisaři Cattanimu.

Nestihl to! Naštěstí! Byla to ségra! „Přišla jsem domů s kufry a s taškami. Pavel byl zrovna ve sprše a volal: »Jsi to ty? Pokud ne, tak tady máme zloděje,« popsala příhodu Ivanka juniorka (22).

Planý poplach? Jistě, jenže oba mají v paměti rok 2011, kdy jim banda lapků vyloupila vilu a odnesla si cennosti v hodnotě 25 milionů korun včetně tátovy unikátní sbírky hodinek.

Nejlepší fotbalista světa roku 2003 Pavel Nedvěd se svým synem Pavlíkem
Nejlepší fotbalista světa roku 2003 Pavel Nedvěd se svým synem Pavlíkem

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud