VIP Sport

3. dubna 2020 • 05:00

Koberec, parkety... Manželka slavného fotbalisty běduje: Sex s ním mi zničil kolena!

Autor: nj
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Být manželkou fotbalové superstar, to je řehole! Žena někdejší fotbalové ikony a vyhlášeného krasavce Alessandra Costacurty (53) Martina Colombariová (44) by mohla vyprávět. A vyprávěla! Aby sledovaný vztah nespadl do stereotypu, huntuje si modelka dokonce zdraví!Ta fascinující krasavice, kterou ulovil někdejší slavný bek squadry azzury a sedminásobný vítěz italské nejvyšší soutěže v dresu AC Milán, nejí červené maso, vyhýbá se lepku, vína si dopřává jen poskrovnu a nekouří. I když...

Miss Italia z roku 1991 přiznala chabré zdraví v dolní části těla. „Sex s Alessandrem mi totiž zničil kolena,“ šokovala blondýnka příběhem ze zákulisí rodiny Costacurtových.

Není to poprvé, co odhalila pikantnosti z rodinné červené knihovny. Už před lety si naoko postěžovala, že kolena dostávají záhul. „Vždycky to odnesou. Nejdřív to bylo na koberci. No, teď už máme parkety,“ rozesmála se provokatérka.

Půvabná manželka fotbalisty Alessandra Costacurty Martina Colombariová
Půvabná manželka fotbalisty Alessandra Costacurty Martina Colombariová

S erotikou nemá problém. S díkem vzpomíná i na dýchánky ve Villa Certosa, bývalém honosném sídle italského premiéra a prezidenta milánského AC Silvia Berlusconiho. „Mám s ním několik vtipných scének,“ přiznala na webu liberoquotidiano.it. Na panství se rozhodně nežilo klášterním životem. Naopak. Nahatý tam křepčil třeba i tehdejší český ministerský předseda Mirek Topolánek.

S ním se ale paní Colombariová pravděpodobně nepotkala. Každopádně virtuálně ji jen na Instagramu sleduje bezmála milion lidí. Všichni teď tuší, proč půvabná Martina poslední dobou vlastní  kolena na fotografiích schovává.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud