VIP Sport

4. dubna 2020 • 16:00

To jste ještě neviděli. Poklady z Jágrova fotoalba: Kdo je krásná nevěsta?

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Aby si připomenul zlaté časy, kdy se ještě nesmělo ven jen pro nákup, vytáhl ze šuplíku fotoalbum a začal listovat. Nejlepšího hokejistu české historie Jaromíra Jágra (49) přepadla v nouzovém režimu nostalgie!Nad historickými snímky možná zapomínal na kladenský extraligový sešup zpátky o patro níž. Připomněl si bezstarostnou dobu, kdy musel myslet maximálně na to, aby na písku nezapomněl bábovičky.

„Kdo je to?“ uspořádal anketu nad pravěkou fotografií na Instagramu, na níž černovlasý klučík v pletném roláku drží míč. „Za A – Petr Čech, B – Kim Čong-un, C – Kladenský Číňan, co dal přednost hokeji před fotbalem,“ žertoval po svém Jágr .

Jistě. C je správně! Pak však šel ještě dál a přidal svatební obrázek.  Kdo je ta krásná nevěsta, která jakoby Jaromírovi z oka vypadla? Přece žena jeho života - milující maminka Anna!

Jaromír Jágr jako Číňan, co dal hokeji přednsot před fotbalem
Jaromír Jágr jako Číňan, co dal hokeji přednsot před fotbalem

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud