VIP Sport

10. dubna 2020 • 05:00

Ten si uměl vybrat! Talent Realu Madrid randí s božsky krásnou herečkou

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jeden z nejtalentovanějších mladých fotbalistů Achraf Hakimi (21), který je kmenovým hráčem královského velkoklubu z Madridu, si našel nádhernou partnerku. Hiba Abouková (33) je sice o celých dvanáct let starší, ale při pohledu na její krásu není divu, že by o ni stál kdejaký nápadník.Hiba je stejně jako její partner rodačkou z Madridu, ale oba mají i severoafrické kořeny. Achrafovi rodiče pocházejí z Maroka, kdežto jeho něžnější polovička má po otci částečně libyjský a po matce tuniský původ.

Marocký reprezentant strávil poslední dvě sezony na hostování v německém klubu Borussia Dortmund a ani nyní není jisté, zda ve svém mateřském klubu v Madridu setrvá.

Eminentní zájem o jeho služby mají londýnské kluby Arsenal a Chelsea. Výkupní klauzule 50 milionů liber (více než 1,5 miliardy korun) zřejmě není nepřekonatelnou překážkou.

Herečka Hiba Abouková je partnerkou fotbalisty Achrafa Hakimiho
Herečka Hiba Abouková je partnerkou fotbalisty Achrafa Hakimiho

Šťastný pár poprvé veřejně přiznal svůj vztah v roce 2018. Hiba označila svého milého titulem „muž mého života“ a přiznala, že by si dovedla představit svatbu. Loni na podzim oznámili, že čekají prvního potomka.

„Děkuji Hibě, že mě dělá tak šťastným, jak je jen možné a že je mým životním partnerem a nejlepším přítelem! Miluji tě!“ Vyjádřil pyšný otec své pocity. Letos v únoru se narodila dcerka Amín a doplnila tak milující rodinku. Zda bude maličká vyrůstat pod madridským sluncem nebo v sychravém Londýně, to se dozvíme v blízké budoucnosti.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud