VIP Sport

11. dubna 2020 • 16:15

Zlato, pádluj! Kajakář Dostál vyvezl po skončení karantény svou milovanou

Autor: roc
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zbavil se absťáku a rozveselil svoji drahou polovičku! Rychlostní kanoista Josef Dostál (27) se konečně dostal na vodu, kde mu poprvé pomáhala s pádlováním milovaná sjezdařka Kateřina Pauláthová (26).Dva týdny. Přesně tak dlouho si čtyřnásobný mistr světa užíval vody maximálně v koupelně. Kvůli pandemii koronaviru se totiž po návratu z amerického soustředění na zrušenou letní olympiádu v Tokiu, kde po bronzu 2012 v Londýně a stříbru s bronzem 2016 v Riu toužil po čtvrté medaili, dostal do izolace. A jen co odbily její poslední hodiny, vyrazil se vyřádit na kanál v Račicích.

„Karanténa odkroucená. A teď hurá na vodu!“ pozdravil Dostál fanoušky na Instagramu, kde jenom zářil radostí. Ještě aby ne, vždyť kromě milovaného kajaku mu dělala společnost i jeho druhá láska! Vůbec poprvé vzal s sebou na vodu přítelkyni Kateřinu, s níž v září oslaví tři roky vztahu.

Ta si v závodním »člunu« odbyla premiéru! „Karanténa den 2356. – Kačena poprvé v kajaku. Josef vyloženě nadšen. To je dost, že jsi mě taky jednou vyvezl,“ culila se Pauláthová, jež na rozdíl od svého milého tíhne spíše k zimním sportům. Vždyť se desetkrát stala lyžařskou mistryní republiky! Jak ale ukázala na úvodním »tréninku« se svým milým, stačilo by pár hodinek s pádlem v rukou a klidně by mohla konkurovat i na vodě.

Josef Dostál vyrazil hned po skončení karantény na svou milovanou vodu a vzal s sebou i přítelkyni Kateřinu
Josef Dostál vyrazil hned po skončení karantény na svou milovanou vodu a vzal s sebou i přítelkyni Kateřinu

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud