VIP Sport

10. května 2020 • 05:00

Nejvíc sexy atletka? Tahle rychlá kráska rozpálí nejen každý ovál

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Německá vycházející hvězdička Alica Schmidtová (21) je považována za jednu z nejvíc sexy atletek světa. A nelze než s tímto označením souhlasit. Svůdná čtvrtkařka jde ve šlépějích své krajanky Marity Kochové, která drží světový rekord na této trati již od roku 1985, kdy překonala českou legendu Jarmilu Kratochvílovou.Do těchto výkonů jí ještě něco chybí, ale fanouškovskou základnu má již dnes úctyhodnou a není se čemu divit. Sama tvrdí, že neví, kde se označení pro nejvíc sexy atletku vzalo a sport je pro ni jasnou prioritou.

Zároveň se ovšem nebojí na sociálních sítích aktivně zásobovat fanoušky spoustou fotek své sošné postavičky. Její popularita je tak zcela pochopitelná a sponzoři si mnou ruce.

Německá čtvrtkařka Alica Schmidtová je krásná a talentovaná atletka
Německá čtvrtkařka Alica Schmidtová je krásná a talentovaná atletka

Zatím má Alica za sebou především juniorské úspěchy s německou štafetou na 4x400m. Je držitelkou stříbrné medaile z evropského šampionátu do 20 let v roce 2017 a bronzu z evropského šampionátu do 23 let v minulém roce.

Aktuálně je cílem její snahy probojovat se na olympijské hry do Tokia. Proto se také velmi těšila na možnost opět začít naplno s tréninkem, která se naskytla po uvolnění opatření proti koronaviru.

„Konečně mohu zase trénovat na dráze. Jsem tak šťastná, že je opět možnost trénovat na stadionu, i když počasí nebylo na trénink ideální,“ sdělila svým fanouškům a přidala fotografii ve sprinterském outfitu.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud