VIP Sport

10. května 2020 • 14:09

Maradona v slzách! Zemřel jeho fotbalový bůh: Pompézní pohřeb koronaviru navzdory!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Léta bavil fanoušky svým fotbalovým kumštem. Sledovat ho byla radost, byl miláčkem Argentiny. Teď je konec! Legendární záložník Felipe »Trinche« Carlovich (†74) v pátek 8. května zemřel. Osudným se mu stalo brutální napadení chamtivého lotra, co údajně zatoužil po jeho bicyklu!K incidentu došlo v noci ze středy na čtvrtek v jeho rodném městě Rosariu v provincii Santa Fe. Carlovich skončil po škaredém ataku na zemi a hlavou se udeřil o chodník. Poslední hodiny svého života strávil v nemocnici v umělém spánku. Lékaři už mu nedokázali pomoct.

„Když jsem k němu přiběhl, měl oči dokořán, ale byl v bezvědomí,“ popisoval hrůzný okamžik jeho kamarád a bývalý spoluhráč »Tate« Lescano.

Podle mnohých byl Carlovich lepším plejerem než Maradona s Messim dohromady. Právě božský Diego jej zbožňoval! Tak moc, že mu při nedávném setkání věnoval dres s citátem: »Trinche«, byl jsi lepší než já! „Diego, teď mohu v klidu zemřít, poněvadž ty jsi ten největší, jakého jsem kdy viděl,“ vrátil mu kompliment jeho idol.

Jeho smrt ale přišla nečekaně brzy. V Rosariu se s ním na zdejším stadionu rozloučily tisíce lidí – navzdory tamnímu vládnímu nařízení, které kvůli koronaviru zakazuje shlukování davů. Říct sbohem velkému hráči si ale tamní vášnivý fandové nemohli nechat ujít.

Argentinská legenda »Trinche« Carlovich
Argentinská legenda »Trinche« Carlovich

Témata:  fotbal, Argentina, Rosario, smrt
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud