VIP Sport

13. května 2020 • 13:40

Půvabná Koukalová září štěstím jako nikdy: Komu je za to vděčná?

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
6
###BLOK-TOP-VIDEA###

Málokterý sportovec zvládá život bezprostředně po konci profesionální kariéry tak, jako biatlonistka Gabriela Koukalová (30). Teď dvojnásobná mistryně světa září štěstím jako nikdy! Co ji nabíjí?Jaro má na slavnou sportovkyni blahodárný vliv. Sama během něj kvete jako sasanka. Důkaz? Víkendová procházka romantickou krajinou. „Protože jsem pojala neděli odpočinkově, jak se patří, tak se ozývám až dnes nabitá krásnou energií z přírody a láskou od své rodiny,“ vyznala se ve svém posledním příspěvku na Facebooku.

Mezi rostlinkami, rozkvetlými stromy a pějícím ptactvem našla sama sebe! „V takových chvílích jsem nejbohatší ve svém srdci. Jsem za to moc vděčná! Ke štěstí mi nic nechybí,“ ujistila svoje virtuální příznivce. „Doufám, že jste se měli stejně dobře jako já a těšíte se do všeho, co Vás v nadcházejících dnech čeká,“ dodala v rozjařené zdravici.

2013. Gabriela Koukalová na tiskové konferenci.
2013. Gabriela Koukalová na tiskové konferenci.

Vstoupit do diskuse
6

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud