VIP Sport

16. května 2020 • 05:00

Cibulková má jasno: Porod v luxusu! Řekla, proč se rozhodla pro Vídeň

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
6
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenisem vydělala v přepočtu více než 350 milionů a tak není divu, že nastávající maminka Dominika Cibulková (31) chce pro sebe i svoje prvorozeně jen to nejlepší. Jak zjistil web PLUS 7 dní, rodit bude hvězdná slovenská tenistka na luxusní vídeňské klinice.Populární Slovenka přivede svého synka na svět už počátkem června. „Pociťuji nadšení a odhodlání,“ popisovala Plusce někdejší čtvrtá hráčka světa a finalistka Australian Open 2014.

„Mám z porodu velký respekt, ale vždycky si řeknu, zvládly to i jiné ženy. A nic jiného mi nezbývá, takže si s tím nelámu hlavu,“ popsala zdravý přístup. „Malého už se nemůžeme dočkat, takže očekávání je větší než strach.“

Soukromá klinika Döbling je pro Cibulkovou tou nejlepší volbou!
Soukromá klinika Döbling je pro Cibulkovou tou nejlepší volbou!

Svoje zlatíčko poprvé uvidí na moderní soukromé klinice Döbling, kterou ji doporučily kamarádky i její lékař a respektovaný onkolog Jozef Dolinský. Tamní špitál patří v Evropě mezi absolutní špici. „Navíc je přes silnici největší nemocnice ve Vídni, kde jde všechno důležité vybavení, kdyby něco nešlo podle plánu,“ dodala Cibulková .

Bezpečí miminka je pro ni absolutní prioritou. „Nechtěla jsem upřednostňovat vlastní komfort před zdravím děťátka. Vídeň se mi tedy zdá jako skvělý kompromis,“ vysvětlila.

A přiznala, že v rakouské metropoli bude mít přece jen větší klid, než kdyby rodila v Bratislavě. „Větší soukromí v tom určitě hrálo roli, ale nejdůležitější bylo, že i během koronavirové krize tady mohu být s manželem při porodu i po něm. To je pro mě klíčové!

Vstoupit do diskuse
6

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud