VIP Sport

18. května 2020 • 05:00

Legenda Jordan prodává luxusní dům: I jeho doutníky mají vlastní pokoj!

Autor: pav
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Legendární basketbalista Michael Jordan je díky populárnímu dokumentu The Last Dance na Netflixu zase hodně na očích. 57letá ikona doufá, že zvýšený zájem o jeho osobu mu pomůže i finančně. Rád by konečně sehnal kupce na svoji luxusní vilu, kterou se snaží prodat už osm let!Jordan se před osmi lety snažil prodat svůj luxusní dům v Chicagu za 30 milionů dolarů (766,6 milionu korun). A nikdo se neozval. Pár let poté to zkoušel zase přes aukci, kdy vyvolávací cena byla poloviční. Ani 15 milionů dolarů (383,3 milionu korun) ale nikdo nechtěl zaplatit...

Důvod je nasnadě, a není jím jen bláznivá cena. Každý centimetr z více než 5 čtverečních kilometrů tohohle domu je totiž na míru postaven právě pro Jordana, jehož číslo 23 zdobí příjezdovou bránu.

Jedna z hned 19 koupelen Jordanovy vily
Jedna z hned 19 koupelen Jordanovy vily

Basketbalová legenda má v domě vlastní palubovku, tenisový kurt, bazén, posilovnu, na zahradě dokonce i golfový green s několika jamkami. V domě, který čítá hned devět ložnic a devatenáct koupelen (a to nepočítáme několik dalších v přistavěném domě pro hosty), je ale prostor i pro zábavu.

A taky pro Jordanovy neřesti. Tisícovky lahví můžete najít v Michaelově bohatém vinném sklípku, svůj vlastní pokoj má i jeho sbírka doutníků. Ty si MJ neužíval jen po výhře (kterých taky byl víc než dost), podle zpráv z jeho okolí si doutníček zapálí až šestkrát denně.

Jak vypadá Jordanův luxusní domov se podívejte v GALERII.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud