VIP Sport

18. května 2020 • 13:05

Holky, tohle je jen moje, varuje Krpálkova manželka! Co má judista pod smajlíkem?

Autor: zal
Vstoupit do diskuse
1
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to otužilec. A možná i nudista. Eva, manželka Lukáše Krpálka (29), navnadila fanynky fotkou od Mumlavských vodopádů, na které to vypadá, že se její šampion v judu cachtá v ledové vodě na Adama.Říčka Mumlava pramenící na hřebenech Krkonoš má teď na jaře k vodě teplé jako kafe asi stejně daleko jako namakaný – 115 kilogramů vážící – Krpoš k postavě dostihového žokeje. Přesto se v ní olympijský šampion z Ria smočil a z obrázku, kterým se paní Eva pochlubila na Instagramu, se mohlo zdát, že úplně nahý. „Moje,“ stálo na přelepce přes jeho intimní partie.

Což o to, průvody turistů kolem přírodní atrakce kousek nad Harrachovem by to určitě ocenily. Nicméně sám Lukáš na svém profilu zkazil manželce švandu, když zveřejnil originál fotky, na které stojí pod vodopádem v trenkách.

„Neděle ještě před námi, ale už teď to byl krásný víkend,“ pochvaloval si čas strávený v Krkonoších. Krpálek se před týdnem po dvou měsících vrátil v kimonu na žíněnku a jeho světlem na konci tunelu je mistrovství Evropy v Praze, které bylo přeloženo na listopad.

Půvabná manželka judisty Lukáše Krpálka Eva
Půvabná manželka judisty Lukáše Krpálka Eva

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud