VIP Sport

24. května 2020 • 05:00

Brankář Mrázek a jeho luxusní život: Jedno nadupané Ferrari střídá druhé!

Autor: om
Vstoupit do diskuse
2
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tři roky zpátky si hokejový brankář Caroliny Huricanes Petr Mrázek (28) udělal radost červeným Ferrari 458 za 4,5 milionu. „Tohle auto byl vždycky můj sen,“ blaženě hladil znak vzpínajícího se koníka na kapotě. Teď už prohání po Praze mladšího koně a to žluté Ferrari 488 za minimálně 5,3 milionu.Vedle něj si hoví ve sportovní sedačce partnerka Sára Olivová (27), beachvolejbalistka, která v pátek oslavila 27. narozeniny. Spolu jsou šest let a náramně jim to klape. „On má sezonu jindy než já, takže můžeme být většinu času spolu,“ chválí si Sára souhru.

Tak jsou nyní spolu v Praze a za jízdy po podolském nábřeží si užili výhled na Vyšehrad. Petr sice zkusil projet i jiné legendární sporťáky, občas v Americe vyrazí dokonce na závodní okruh, ale on je stálý - zůstává věrný Sáře i Ferrari.

Mrázek a jeho původní Ferrari 458.
Mrázek a jeho původní Ferrari 458.

Vstoupit do diskuse
2

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud