VIP Sport

28. května 2020 • 21:55

Fotbalová tragédie! Bývalý obránce Zlína Švach (†47) podlehl mrtvici

Autor: pav, mik
Vstoupit do diskuse
1

Další tragédie zasáhla český fotbal. Ve čtvrtek náhle skonal hráčský agent a bývalý obránce či záložník Jaroslav Švach. Odchovanci zlínského fotbalu bylo 47 let. Příčinou úmrtí má být podle dostupných informací mrtvice.Švach spojil většinu své hráčské kariéry se Zlínem, v české nejvyšší soutěži nastoupil celkem 189krát. Kromě Zlína oblékl i dres Dukly Praha či Opavy, osm zápasů odehrál v Kazachstánu za FK Astana.

V posledních letech byl hráčským agentem, v agentuře Sport Invest zastupoval například talentovaného Patrika Hellebranda, dohlížel i na jeho přestup ze Slovácka do Slavie.

Švach skonal ve 47 letech, když ho náhle postihla mrtvice. Památku oblíbeného hráče plného pozitivní energie uctí zlínský klub minutou ticha před sobotním zápasem s Baníkem Ostrava.

Ve věku 47 let zemřel bývalý fotbalista Jaroslav Švach. Na snímku v souboji s Janem Nezmarem.
Ve věku 47 let zemřel bývalý fotbalista Jaroslav Švach. Na snímku v souboji s Janem Nezmarem.

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud