VIP Sport

22. června 2020 • 04:00

Smutný osud! Šampionka (†30) zemřela 20 dní po porodu, dítě nikdy neviděla

Autor: ija
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Obrovská tragédie šokovala srbský sport. Mistryně světa a mnohonásobmá mistryně Evropy ve střelbě Bobana Veličkovičová (†30) zemřela kvůli komplikacím spojeným s porodem. Své dítě, které porodila před 20 dny, nikdy neviděla.Ještě v únoru vybojovala Bobana Veličkovičová – Momčilovičová, sedmá z olympiády v Riu, zlato na mistrovství Evropy ve Wroclavi v disciplíně vzduchová pistole na 10 metrů a získala svůj třetí individuální titul šampionky kontinentu.

Bobana Veličkovičová byla úspěšnou srbskou reprezentantkou ve střelbě.
Bobana Veličkovičová byla úspěšnou srbskou reprezentantkou ve střelbě.

Na stupních vítězů pyšně stála s těhotenským bříškem, které naznačovalo, že ji brzy čeká velké životní štěstí. Bohužel, místo něj přišla tragédie.

Srbská média přinesla informaci, že v případě Veličkovičové nerozpoznali lékaři běžnou komplikaci spojenou s těhotenstvím a porodem. Dítě je naštěstí v pořádku, matku, která byla posledních deset dnů v kómatu, ale nikdy nepozná.

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud