VIP Sport

25. června 2020 • 05:00

Hvězdy na Slavii: Prachař v extázi, Donutil si brnkal a Voráček s »Pastou« u piva!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
1
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to doma, křepčili ve středu pozdě večer slávisté, když po výhře 1:0 nad Plzní slavili historicky dvacátý titul v nejvyšší soutěži! Mezi čtyřmi tisíci šťastlivci přímo na stadionu nechyběla celá řada osobností českého veřejného života. Kdo z nich fandil nejvíc?Neopakovatelnou atmosféru v  Edenu si vychutnávali hokejisté David Pastrňák s kapitánem nároďáku a elegánem Jakubem Voráčkem, který po boku své půvabné partnerky Markétky jen zářil.

Pýchou se po rozhodující trefě Ševčíka z 69. minuty dmul kumštýř František Ringo Čech . Do rauše povedená akce dostala i Hamleta a Fausta v jednom herce Davida Prachaře se synem Jakubem a pozadu nezůstal ani seriálový prezident FK Vyšehrad Ondřej Pavelka .

Už poněkud střídměji se z obhajoby radovali sešívaný srdcař Jan Pirk , olympijský šampion v moderním pětiboji David Svoboda a do role kytaristy kapely Queen Briana Maye se po závěrečném hvizdu při tradiční hymně šampionů »We Are The Champions« vžil bard Miroslav Donutil .

A to byl velký slávistický mejdan teprve na začátku...

Herecká rodina Prachařových s Ondřejem Pavelkou po gólu Ševčíka málem zbourali tribunu
Herecká rodina Prachařových s Ondřejem Pavelkou po gólu Ševčíka málem zbourali tribunu

Hotovo! Dvacet titulů! Slávisté oslavovali s fanoušky před stadionem

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud