VIP Sport

29. června 2020 • 16:30

Zůstaly po něm tři děti! Zesnulý Čišovský (†40) už je vyrůstat neuvidí

Autor: roc
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dodávaly mu sílu, byly jeho jedinou radostí v nejtěžší době, kdy bojoval s neporazitelnou ALS. Slovenský fotbalový reprezentant a spolehlivý obránce Plzně Marián Čišovský (†40) zemřel v noci ze soboty na neděli. Až do poslední chvíle měl láskyplnou podporu v milované rodině.Spolehnout se mohl jak na pomoc ratolestí Tiny (7), Martina (11) a Maroše (14), tak na neustálou péči oddané manželky Martiny (41), jež s ním obrážela i fotbalové mače. Právě ona se o něj po celý ten ukrutný čas starala a držela ho nad vodou.

Rodinné foto Čišovských z roku 2016
Rodinné foto Čišovských z roku 2016

„Rodina a nejbližší přátelé mi pomáhají k tomu, aby moje dny byly hezčí. Manželka mi je obrovskou oporou, bez ní bych ani nevycházel z domu,“ přiznal »Čiša« před pěti lety, kdy ještě věřil v zázrak. „Toužím po tom a doufám, že se můj fyzický stav začne zlepšovat,“ řekl deníku Šport.

Pro děti měl Čišovský slabost. Svoje miloval z celého srdce, ale slabost měl i pro ostatní. Capartům třeba nikdy neodmítl dát podpis. „Setkání s fanoušky je vždy hrozně příjemné a zvlášť s těmi nejmenšími,“ řekl po jedné z autogramiát charismatický stoper.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud