Fortuna liga Slovensko - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trenčín : Z. Moravce - Vráble - 6. října 2019   17:00

Trenčín
Trenčín
22' Čataković  • 75' Keston
2:2
(1:1)
Z. Moravce - Vráble
33' Sloboda   • 49' Ďubek
Trenčín
Chudý – Slávik (78. Ligeon), Kleščík (C), Šulek, Keston – Koolwijk – Zubairu, Roguljić (62. Kadák) – Bukari, Čataković, Comvalius (62. van Kessel).
Kukučka – Skovajsa, Ligeon, van Kessel, Kadák, Križan, Depetris.
Marchefka – Kováč, Galo
Žilina
274 diváků
Pindroch – Čögley, Pintér, Asanović, Chren (46. Švec) – Richtárech (79. Grozdanovski), Sloboda, Brašeň, Kovaľ (85. Murilo) – Ďubek (C) – Jarovič.
Chovan – Švec, Grozdanovski, Tóth, Orávik, Murilo, Eklu.

Utkání končí remízou 2:2, po kiksu trenčínské obrany měli hosté tento celek na lopatě, ale bod pro AS Trenčín nádhernou střelou vystřelil Julien Keston. Mějte hezký zbytek večera.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:24.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Senad Jarovič (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
90+3'
Pintér zastavil ukázkovým skluzem akci Trenčína.
90+2'
Hra je přerušena kvůli dvou míčům na hrací ploše.
90+1'
Dle asistenta rozhodčího se již Murilo ocitl mimo hrací plochu.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Dobře zapracovala hostující obrana před svým pokutovým územím.
88'
Bukariho centr končí opět až za koncovou čárou.
87'
Přímý kop pro Trenčín.
85'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Kovaľ, přichází Murilo.
84'
Kovaĺ v souboji s Kestonem neuspěl.
83'
Koolwijk poslal na trávu Švece, pak se mu následně omluvil.
82'
Čatakovič vyslal velmi mizernou přihrávku doprava směrem na van Kessela.
81'
Ďubek si pomohl při zpracování míče nedovoleně rukou.
80'
Bukari sice ještě dostihl míč na hrací ploše, ale jeho centr v pohodě chytil brankář Pindroch.
79'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Dávid Richtárech, přichází Tomče Grozdanovski.
78'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Adrián Slávik, přichází Ruben Ligeon.
77'
Kadák na centr nedoskočil.
76'
Centr van Kessel ztroskotal na Asanovičovi.
75'
Trenčín právě vstřelil branku!
Van Kessel daleko před pokutovým územím předal míč JULIENOVI KESTONOVI, který se už nemohl dívat na nemohoucnost svých spoluhráčů a ukázkovou bombou z dálky vyrovnává na 2:2!
73'
Ke Koolwijkovi se míč díky slabému důrazu nedostal.
72'
Bukariho propagační střela nemohla zaskočit brankáře Pindrocha.
70'
Jeden z hráčů hostí je ošetřován na hřišti.
69'
Asanovič si připisuje na své konto další nedovolený zásah.
68'
Brašeń zleva uvolnil ukázkově Jakuba Švece, ale ten si se šancí nedokázal kloudně poradit.
67'
Dnešní utkání sleduje 274 diváků!
66'
Čatakovič byl faulován Asanovičem.
65'
Bukari se skvěle zbavil Švece, zpracoval velmi těžký míč a následně zkusil přelobovat Pindrocha, který byl daleko ze své brány a míč končí na vrchní síti!
64'
Ćatakovič z přímého kopu střílí vysoko nad branku brankáře Pindrocha.
63'
Pronikající van Kessel byl faulován před pokutovým územím.
62'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ante Roguljić, přichází Jakub Kadák.
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ivenzo Comvalius, přichází Gino van Kessel.
62'
Pintér odvrací míč mimo pokutové území.
61'
Po zásahu Brašeňa je tu další rohový kop pro Trenčín.
60'
Zubairu uvolnil Roguljiče a ten díky teči svého stínu Asanoviče získal pro Trenčín aspoň rohový kop.
59'
Brašeń se s míčem již ocitl za postranní čárou mimo hrací plochu.
57'
Senad Jarovič jemnou tečí trefuje vzdálenější tyč, ale příliš nescházelo a mohlo to být o dvě branky!
56'
Švec se přes dvojici soupeřů nedokázal probojovat, získal alespoň autové vhazování.
54'
Zubairu obešel ukázkově Richtarech, následně mu však stopku v podobě faulu vystavil Sloboda.
52'
Centr Cornvaliuse končí pouze u brankáře Pindrocha.
51'
Zlaté Moravce jsou ve druhém poločase aktivnějším a lepším týmem.
49'
Zlaté Moravce daly gól! Brankář Chudý se nedohodl s obráncem Kestonem a toho stoprocentně využívá TOMÁŠ ĎUBEK, který posílá hostující tým rázem do vedení – 1:2!
48'
Švec se neúspěšně pokoušel uvolnit Jaroviče.
46'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Chren, přichází Jakub Švec.
46'
První poločas skončil nerozhodně 1:1, kdy nejprve Čatakovič z penalty poslal Trenčín do vedení, aby následně pak vyrovnal z dorážky hostující Sloboda. Druhý poločas by měl začínat cca v 18:03 hodin.
45+1'
45+1'
Cornvalius přeskočil bránícího Pintéra, ale branku soupeře opět netrefil.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
45'
Pintér sráží míč na rohový kop pro Trenčín.
44'
Koolwijkova střela byla zablokována pozornou obranu.
43'
Míč ze vzduchu jistě stahuje brankář Pindroch. Po centru Slávika.
42'
Centr do pokutového území v obraně Trenčína paseku nenadělal.
41'
Přímý kop ve prospěch celku FC ViOn na polovině hřiště.
39'
Sloboda se provinil útočným faulem.
37'
Bukari velmi dobře našel Cornvaliuse, který z dobré pozice přestřeluje hostující branku.
35'
Žlutou kartu dostává Adrián Slávik (AS Trenčín).
35'
Ďubek byl zkosen Slávikem.
33'
Zlaté Moravce daly gól! Ďubek našel centrem ANTONA SLOBODU, který byl vychytán Chudým, ale míč se odrazil opět do kolene Slobody a míč končí v síti – 1:1!
31'
Tempo hry trochu opadlo, ale větší aktivitu si stále udržuje Trenčín.
29'
Žlutou kartu dostává Michal Pintér (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
29'
Jeden z hráčů Trenčína leží na hrací ploše a u hostí se bude žlutit.
28'
Čatakovičovu skvělou přihrávku na poslední chvíli výborně zastavil Asanovič.
27'
Sloboda ve středu hřiště velmi tvrdě dohrál nizozemského krajánka Ryana Koolwijka a sudí mu uděluje slovní pohovor.
25'
Chren se dostal až na hranici pokutového území, ale tam velmi špatně nahrával což značí ztrátu míče.
24'
Obrana hostí však rohový kop odvrátila mimo pokutové území bez větších obtíží.
23'
Rohový kop pro Trenčín.
22'
HAMZA ČATAKOVIČ umístil míč k levé tyči, brankář Pindroch si zvolil špatnou stranu a skočil doprava – 1:0!
21'
Faul v pokutovém území Zlatých Moravců, což značí pokutový kop pro Trenčín!
19'
Trenčín kombinuje na vlastní polovině hřiště.
17'
Šubek s PIntérem zatopili domácí obraně.
15'
Ante Roguljič míč z přímého kopu napálil pouze do dobře postavené zdi.
14'
12'
Centr hostí končí u brankáře Chudého.
11'
Cornvalius je ošetřován přímo na hrací ploše.
9'
Bukari perfektně uvolnil spoluhráče Roguljiče, kterým, chytrým lobem přeloboval Pindrocha, ale míč v brance Zlatých Moravců nekončí!
8'
Čatakovič se neprosadil a následný centr končí pouze v náručí brankáře Pindrocha.
7'
Velká šance hostí. centr Jaroviče našel přesně spoluhráče Kovaĺa, a ten z voleje nastřeluje pouze bránícího hráče!
6'
Jarovič v souboji jeden na jednoho nepřešel přes Koolwijka.
4'
Čatakovič z přímého kopu jen těsně míjí tyč branky Pindrocha!
3'
Trenčín s míčem na kopačkách kombinuje ve středu hřiště.
2'
Chren se v útočné snaze neprosadil, definitivu snažení hostí ukončil Koolwijk.
1'
Zlaté Moravce měli možnost prvního výkopu.
1'

AS Trenčín: Chudý – Slávik, Kleščík (C), Šulek, Keston – Koolwijk – Zubairu, Roguljić – Bukari, Čataković, Comvalius.
Náhradníci: Kukučka – Skovajsa, Ligeon, van Kessel, Kadák, Križan, Depetris.

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Pindroch – Čögley, Pintér, Asanović, Chren – Richtárech, Sloboda, Brašeň, Kovaľ – Ďubek (C) – Jarovič.
Náhradníci: Chovan – Švec, Grozdanovski, Tóth, Orávik, Murilo, Eklu.

Dolné Vestenice – Zlaté Moravce 0:6 – Slovenský pohár
AS Trenčín (6) ve svém azylu, přivítá souseda z ligové tabulky FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble (5).

Z minulé sezóny Trenčín dvakrát uspěl 1:0, Zlaté Moravce doma také dvakrát zvítězili a sice v poměru 3:1 a 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.