Fortuna liga Slovensko - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Z. Moravce - Vráble : Nitra - 13. června 2020   17:00

Z. Moravce - Vráble
23' Kovaľ  • 77' Cmiljanić
2:1
(1:1)
Nitra
Nitra
12' Šefčík
Pindroch – Hrnčár, Tóth, Asanović, Brašeň – Švec, Duga, Sloboda, Kovaľ (32. Orávik) – Ďubek (C) (58. Richtárech) – Mészáros (71. Cmiljanić).
Chovan – Grozdanovski, Chren, Richtárech, Orávik, Henrique, Cmiljanić.
Nitra
Šípoš – Muleme, Němčaninov, Farkaš (C), Magda – Kóša (74. Gatarić), De Jesus Nascimento – Šefčík (83. Kuliš), Ristovski, Chobot (84. Fabiš) – Faško.
Kuciak – Javorčić, Fabiš, Gatarić, Galbajev, Štefanec, Kuliš.

Domácí fotbalisté po nerozhodném prvním poločase dokázali vstřelit ve druhé části zápasu branku, díky čemuž vyhrávají tento zápas 2:1. Hostující celek se v závěru zápasu pokoušel vyrovnat, ale nedokázal to. Body bere domácí celek.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:14.
90+2'
90+1'
Nitra se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice, ale zatím se nemohou hosté dostat k zakončení.
90+1'
Dvě minuty uvidíme nad rámec druhého poločasu.
90'
Dostáváme se do poslední minuty ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Žlutou kartu dostává Peter Orávik (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
88'
Tlak hostujícího celku se postupně navyšuje, Dmytro Němčaninov to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.
87'
Hostujícímu celku jde už o hodně, a proto začíná riskovat. Zatím se ale Nitra do výraznějších šancí nemůže dostat.
86'
Domácí fotbalisté se nyní brání tlaku soupeře. Rychle dokázali přenést směr hry. Nejprve ubránili rohový kop, a pak i přímý kop.
86'
Hostující celek prohrává o jednu branku, domácí mají jednobrankový náskok, který si zatím drží.
85'
Nitra rozehrávala v krátkém čase další přímý kop. Ale ani tentokrát se hosté nedokázali dostat do střelecké pozice.
84'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Marian Chobot, přichází Lukáš Fabiš.
83'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Samuel Šefčík, přichází Anté Kuliš.
81'
Přímý kop rozehrával domácí celek, ale propracovat se do výraznější střelecké pozice se dostat nedokázal.
80'
Dostali jsme se do poslední desetiminutovky v zápase, domácí udělali důležitý krok k výhře.
78'
Domácí celek se z ničeho nic dokázal prosadit, uvidíme, jak zareaguje hostující celek.
77'
Zlaté Moravce daly gól! Domácí celek se dostává do vedení. Po rychlém výpadu se do střelecké pozice dostal BORIS CMILJANIĆ. Jeho zakončení z bezprostřední blízkosti bylo nechytatelné.
76'
Daniel Magda (Nitra) se snažil individuálně překonat obranu soupeře, ale dopustil se útočného faulu. Míč tak mají domácí.
75'
Čtvrthodiny zbývá z tohoto nepříliš atraktivního fotbalového duelu.
74'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Sebastian Kóša, přichází Nikola Gatarić.
73'
Zlaté Moravce rozehrávaly rychle od své branky, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázaly.
72'
Jakub Brašeň odvrátil nebezpečně vypadající akci soupeře na rohový kop. Možnost ohrozit branku soupeře mají hosté.
71'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází András Mészáros, přichází Boris Cmiljanić.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém jsme zatím viděli jednu jedinou branku. Při míči jsou nyní domácí, kteří se pokouší prokombinovat se na útočnou polovinu.
69'
Nitra delší dobu držela míč pod kontrolou, ale do zakončení se zatím hostující celek nepropracoval.
68'
Mnoho fotbalové krásy omezený počet diváků na stadionu momentálně nevidí. Hru negativně ovlivňují chyby na obou stranách.
67'
Domácí se nyní museli bránit rychlé akci domácích středem, ale k zakončení se fotbalisté Nitry nedostali.
66'
Milan Ristovski rozehrával, jeho pokus byl zblokovaný, následně se míč dostal k domácímu brankáři. Delší dobu nyní čekáme na nějakou zajímavější akci.
65'
Žlutou kartu dostává András Mészáros (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
63'
Peter Orávik se pokoušel zakončit domácí akci, ale tu překazil sudí, postavení mimo hru zastavilo příležitost ViOnu.
62'
Marian Chobot to zkoušel dobře, pokoušel se vysunout do střelecké pozice Šefčíka, ale druhý jmenovaný nedokázal zakončit.
61'
Půlhodina hry zbývá do konce, ve druhém poločase jsme viděli několik zajímavých šancí, ale na další gól čekáme.
60'
Žlutou kartu dostává Dávid Richtárech (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
59'
Domácí celek se dopustil faulu, a tak budou rozehrávat fotbalisté Nitry. Hosté se pokoušeli o rychlý kontr, který se nepovedl.
58'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Tomáš Ďubek, přichází Dávid Richtárech.
57'
Žlutou kartu dostává Marian Chobot (FC Nitra).
56'
Rohový kop rozehrával domácí celek. Centr se snesl před branku, ale do výraznější šance se nedostaly Zlaté Moravce.
55'
Hosté tento volný kop rozehráli velmi špatně. Nitra v podstatě jen odevzdala míč na kopačky soupeře. András Mészáros se propracoval do zakončení, ale Dávid Šípoš byl připravený a nenechal se překonat.
54'
Na útočné polovině vybojovali fotbalisté Nitry volný kop. ViOn se tak musí zatáhnout zpět do obrany.
53'
Michal Faško se pokoušel protlačit se do střelecké pozice, ale nakonec se pustil útočného faulu. Míč tedy získávají celkem snadno domácí.
51'
Marian Chobot se znovu protlačil do střelecké pozice, tentokrát však nedokázal vypálit na brankáře, ale jeho rána končí nad brankou.
50'
Nitra se nyní mohla dostat do vedení. Milan Ristovski přihrával na volného hráče. Marian Chobot nedokázal z bezprostřední blízkosti brankáře soupeře. Branislav Pindroch svůj tým nyní podržel.
50'
Úvod druhého poločasu odhalil, že zbytek zápasu bude velká fotbalová bitva.
49'
Hosté se nyní propracovali do útoku, ale útočná akce Milana Ristovského nebyla úspěšná.
49'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
48'
Žlutou kartu dostává Samuel Šefčík (FC Nitra). Hostující hráč byl příliš aktivní, za což vidí žlutou kartu.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem. Zdá se, že ani jeden trenér nestřídal.
46'
Druhý poločas brzy začne.
První poločas tohoto zápasu přinesl dvě branky. Nejprve se prosadil ve 12. minutě hostující Samuel Šefčík. Domácí dokázali vyrovnat o necelých deset minut později. Trefil se Martin Kovaľ.
45+1'
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
44'
Rychlý útok domácí, Jakub Švec si naběhl za obranu, nabíhal si na centr, ale nedokázal míč vybojovat.
43'
Poslední minuty prvního poločasu patří domácím, kteří se snaží zlomit nerozhodný stav.
42'
Peter Orávik se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale jeho pokus končí vedle branky. Následně byl střelecký pokus domácích zblokovaný.
41'
Domácí se přesunuli na útočnou polovinu, ale těžko se mohou dostat do nějaké výraznější střelecké pozice.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase.
39'
Domácí fotbalisté rozehrávají na své polovině, následně se pokoušeli rychle přejít do útoku, což se jim nepodařilo, a tak se směr hry otáčí.
38'
Hostující celek se pokoušel dostat do zakončení, ale finální přihrávka byla nepřesná. Branislav Pindroch bude vykopávat od své branky.
37'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže nyní dostat do střeleckých pozic.
36'
Milan Ristovski se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho ránu kryje brankář. Následovat bude výkop od branky.
35'
Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
34'
33'
Domácí celek nyní už hraje v jedenácti, podařilo se vystřídat.
32'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Kovaľ, přichází Peter Orávik.
28'
Velkou šanci měl nyní hostující celek. Marian Chobot se propracoval do střelecké pozice, ale ještě přenechal míč na spoluhráče. Milan Ristovski pálil, ale brankáře neprostřelil. Je z toho rohový kop.
27'
Zlaté Moravce se pokouší pokračovat v aktivní hře, ale zatím čeká na výraznější příležitost. Nitra se musí bránit tlaku soupeře, ale zatím se to obraně daří. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
26'
Nakonec to vypadá, že bude muset střídat, protože míří do útrob stadionu. Zlaté Moravce budou muset nutně střídat.
25'
Domácí hráč je zatím ošetřovaný za postranní čárou, uvidíme, zda se vrátí do hry, a nebo bude střídat.
24'
Martin Kovaľ sice srovnal na 1:1, ale měl zdravotní problémy. Po krátkém ošetření se ale pravděpodobně vrátí do hry.
23'
Zlaté Moravce daly gól! Domácí celek nyní už vyrovnat dokázal. Tlak domácích se postupně vystupňoval a gól na sebe nenechal dlouho čekat. Z rychlého brejku MARTIN KOVAĽ.
20'
Zlaté Moravce nakonec balon vybojovat dokázaly, a tak se mohli nastěhovat na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně.
19'
Domácí měli k dispozici první rohový kop v tomto zápase, centr se snesl k bližší tyči, ale brankář Dávid Šípoš vyboxoval míč do bezpečné vzdálenosti. Zlaté Moravce vinou faulu přišly o míč.
18'
Michal Faško to zkoušel individuálně, ale na dvojici domácích obránců si nepřišel, a tak se mohou pomalu k brance soupeře přibližovat hráči ViOnu.
17'
Domácí fotbalisté zatím doplácí na neproměňování svých šancí. Anton Sloboda ani Antonio Asanović nedokázali překonat brankáře soupeře.
16'
Přímý volný kop rozehrával domácí celek. Tomáš Ďubek, kapitán domácích, to vzal na sebe. Následně do šance vyslal kolegu Asanoviče, ale jeho hlavička končí mimo.
14'
Sledujeme pasáž hry, kterou negativně ovlivňují nepřesnosti na obou stranách hrací plochy.
13'
Po koronavirové pauze se slovenská nejvyšší soutěž znovu rozjela a Samuel Šefčík se stává prvním střelcem v této části sezóny.
12'
Nitra právě vstřelila branku!
Čekání na gól končí, hostující celek se dostává do vedení. Volný přímý kop rozehrával SAMUEL ŠEFČÍK. Zkusil to přímo na bránu a celou situaci brankář domácích podcenil, takže inkasuje a hosté se z první výraznější šance dostávají do vedení.
11'
Fotbalisté Nitry nyní vybojovali míč a přesunuli se na polovinu soupeře, kde kombinují.
10'
Deset minut hry z tohoto zápasu je pryč, zatím jsme registrovali jednu jedinou šanci, ale Anton Sloboda nedokázal zakončit přesně.
9'
Daniel Magda se pokoušel projít přes obranu soupeře, ale v souboji s obráncem si počínal nedovoleně. Míč získávají domácí fotbalisté.
8'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nemůže propracovat do výraznější šance v zápase. Obráncům se zatím daří.
7'
Milan Ristovski byl aktivní před brankou soupeře, ale jeho pokus byl zblokovaný na rohový kop. Následný centr byl hodně nepřesný, a tak je z toho jen odkop od branky.
6'
Nyní to zkoušeli domácí, kombinovali před pokutovým územím, ale přihrávky dokázala obrana Nitry pokrýt.
5'
Rohový kop rozehrávala Nitra. Centr se snesl před branku, ale domácí obrana dokázala míč dostat do bezpečí. Míč dál mají pod kontrolou hosté.
4'
I hosté se nyní dostali do zajímavé střelecké pozice, Milan Ristovski se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.
3'
Máme tu první velkou šanci zápasu, přízemní centr se snesl před branku Nitry. Dávid Hrnčár centroval, Anton Sloboda zakončoval. Ale branku trefit nedokázal.
2'
Domácí fotbalisté vybojovali míč a hned se pokoušeli dostat do střelecké pozice. Jakub Švec centroval před branku, ale balon získal brankář Nitry.
1'
Fotbalisté Nitry měli úvodní výkop tohoto zápasu. Hosté hrají v bílém, domácí ve žlutém.
1'

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Pindroch – Hrnčár, Tóth, Asanović, Brašeň – Švec, Duga, Sloboda, Kovaľ – Ďubek (C) – Mészáros.
Náhradníci: Chovan – Grozdanovski, Chren, Richtárech, Orávik, Henrique, Cmiljanić.

FC Nitra: Šípoš – Muleme, Němčaninov, Farkaš (C), Magda – Kóša, De Jesus Nascimento – Šefčík, Ristovski, Chobot – Faško.
Náhradníci: Kuciak – Javorčić, Fabiš, Gatarić, Galbajev, Štefanec, Kuliš..
Hrát se bude s omezeným počtem diváků na Štadiónu FC ViOn.
FC ViOn Zlaté Moravce jsou v tabucle skupiny o udržení na druhé pozici s 26 body. Na první Trenčín ztrácí bod. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jeden. Poradil si s Trenčínem 2:0, remizoval s Ružomberokom 0:0. Tým nestačil na Žilinu 0:3, Sereď 1:3 a Trnavu 1:2.
Vráble–FC Nitra má 19 bodů a v tabulce skupiny o udržení je na předposledním místě s náskokem tří bodů, ale také tři body ztrácí na čtvrté místo. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Poradil si se Senicou 3:0. Remizoval s Trenčínem 1:1 a Pohronie 0:0. Tým nestačil na Michalovce 0:1 a na Slovan Bratislavu 0:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky slovenské Fortuna ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble–FC Nitra.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.