Fortuna liga Slovensko - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pohronie : Z. Moravce - Vráble - 31. října 2020   17:00

Pohronie
Pohronie
21' Fadera  • 68' Weir
2:2
(1:1)
Z. Moravce - Vráble
12' Kyziridis   • 67' Balaj
Pohronie
Jenčo – Chríbik, Pavlík (C), Špiriak – Badolo, Weir, Obročník (90. Bangala), Župa – Audino (71. Bimenyimana), Fadera (90. Matić), Mazan (81. Blahút).
Dovec – Bangala, Blahút, Petrák, Matić, Vondryska, Bimenyimana.
Michal Očenáš – Tomáš Vorel, Anton Perát – Kristián Micheľ
Chovan – Čögley, Menich, Tóth, Chren – Duga, Grozdanovski – Kyziridis (88. Kovaľ), Ďubek (C), Hrnčár – Balaj.
Lukáč – Čonka, Šmatlák, Tkáč, Mihálik, Orávik, Kovaľ.

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:14.
Dnešní duel je již minulostí. Týmy se dnes rozloučí po remíze 2:2, která vývoji zápasu odpovídá. Oba celky podaly sympatické výkony, a proto se body zaslouženě dělí.
90+4'
90+4'
Filip Balaj nyní střílel pouze do zdi, takže branku neohrozil. Utkání končí.
90+3'
Červenou kartu dostává Cédric Badolo (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
90+2'
Míč končí v moci brankáře Chovana, který ho okamžitě poslal dopředu. Tam se prodíral Balaj, ale o míč přišel, avšak nedovoleným zákrokem.
90+2'
Závěr dnešního zápasu bude patřit Pohronie, domácí mají možnost poslat míč do šestnáctky prostřednictvím přímého kopu.
90+1'
V druhém poločase nastavuje hlavní arbitr dvě minuty nad rámec základní hrací doby!
90'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Alieu Fadera, přichází Kojo Matić.
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Michal Obročník, přichází David Bangala.
89'
Zlaté Moravce budou zahrávat standartní situaci, ze které zaručeně poletí míč do šestnáctky Pohronie.
88'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Alexandros Kyziridis, přichází Martin Kovaľ.
87'
Žlutou kartu dostává Tomáš Ďubek (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
86'
Dalekonosnou střelu levačkou vyslal Župa, pokus ale mířil vysoko nad branku.
85'
Ofenzivní snaha Zlatých Moraviec je přerušena. V postavení mimo hru se ocitl Tomáš Ďubek.
84'
Bon-Fils Caleb Bimenyimana mohl Pohronie poslat poprvé do vedení. To by však v brance nemohl stát skvělý Adrián Chovan, který jeho hlavičku výborně zneškodnil.
83'
Pohronie nezahrálo tuto situaci ideálně a hosté mohli jít do brejku. Ten však výborně přečetl brankář Jenčo, který vyběhnutím celou situaci vyřešil.
83'
Menich byl v souboji příliš ostrý, a tak budou mít domácí k dispozici standartní situaci.
82'
Obročník to nemyslel špatně, když z první dával na Bimenyimanu, ale proti přihrávce skvěle vyběhl brankář Chovan.
81'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Peter Mazan, přichází Patrik Blahút.
81'
Z ničeho nic se do zakončení na zadní tyči tlačil Kyziridis, ale v těžké pozici vůbec nezvládl zakončit.
80'
Velká škoda v neprospěch Pohronie. Pro nepřesnost na hranici šestnáctky přicházejí domácí o míč ve velmi slibném prostoru.
79'
Míč teď létá ze strany na stranu a často mění svého majitele.
78'
Bimenyimana byl příliš rychlý a za obranu soupeře se dostal ještě před přihrávkou.
77'
Domácí nyní vůbec nezakončili. Postupovali vpřed, ale akci překombinovali, takže ztratili balón.
76'
Ďubek sice rozvlnil síť, ale pouze tu boční. Stav proto stále zůstává nerozhodný.
75'
Domácí defenziva si poradila s centrovaným 75míčem na výbornou.
74'
Fader stojící ve zdi zahrál rukou, a proto se celá situace posune blíže. Hosté budou zahrávat standartní situaci snad metr zpoza šestnáctky, avšak z úhlu.
73'
Na opačné straně okamžitě šli hosté do brejku, ale jejich snaha byla přerušena faulem.
72'
Do výborného zakončení se protlačil čerstvý Bon-Fils Caleb Bimenyimana, ale jeho hlavička nebyla příliš razantní.
71'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Ivan Audino, přichází Bon-Fils Caleb Bimenyimana.
70'
Na zemi zůstal ležet Jozef Menich, ale nevypadá, že to bude něco vážného.
69'
Emoce se po vstřelenými gólech vygradovaly a závěrečných 20 minut bude ještě zajímavých.
68'
Pohronie právě vstřelily branku!
Následuje rychlá odpověď domácích! JAMES WEIR nyní zakončoval povedenou akci Pohronie, brankář Chovan napoprvé střelu vychytal, ale Weir se napodruhé nemýlil.
67'
Zlaté Moravce daly gól! Hoste jdou opět do vedení! FILIP BALAJ se dostal k dorážce po skvělém zákroku Tomáše Jenča a míč poslal nekompromisně do branky!
66'
Dopředu nahlédli i domácí, ale ti se tam však příliš dlouho nezdrželi.
65'
Zlaté Moravce jsou v posledních minutách aktivnější. Uvidíme jestli to bude znamenat stržení vedení na svou stranu.
64'
V tomto případě se hosté dopustili nedovoleného ofenzivně faulu.
63'
Do hlavičkového zakončení se dostal jeden z hráčů Zlatých Moraviec, ale jeho zakončení nebylo ideální, a proto ho lehce brankář chytá.
62'
Zlaté Moravce nezahrály standartní situaci ideálně, ale zůstanou i nadále u míče.
61'
Žlutou kartu dostává Dominik Špiriak (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
60'
Hodina hry se zapsala do historie dnešního zápasu faulem Weira.
59'
Kdyby nyní propadl míč k Hrnčárovi, tak by šel sám na bránu. Včas však zasáhl stoper Pavlík.
58'
Zlaté Moravce měly rozjetý slibně vypadající brejk, ale nakonec celou akci zbrzdily a nakonec míč poslaly pouze do již zabezpečené obrany, která si s centrem poradila.
57'
Trma vrma v šestnáctce, respektive pětce Pohronie! Změnu skóre nedopustili ani obětaví obránci, ani brankář Jenčo.
56'
Žlutou kartu dostává Peter Chríbik (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
55'
Přes šestnáctku Vion prošel přízemní míč, který opustil hrací plochu a bude následovat odkop od branky.
54'
Badolo nedokázal zastihnout míč na hrací ploše, a proto budou vhazovat hráči Vionu.
53'
Centrovaný míč z levého křídla hosté odvrátili na Obročníka, který nedokázal zakončit podle představ.
52'
Hra je přerušena, protože Kyziridis se nepříjemně srazil s Obročníkem. O faul se však nejednalo.
Domácí předvedli pěknou kombinační akci. Ta vyvrcholila centrem Fadera, jenž byl dobře ubráněn hostujícími stopery.
50'
Badolo si obhodil Kyziridisa, ale proti Chrenovi byl již bezbranný.
49'
Do brejku mohl jít Filip Balaj, ale jeho přihrávka nenašla správného adresáta, a tak akce Zlatých Moraviec končí.
48'
Míč drží hráči Pohronie, kteří kombinují na polovině soupeře.
47'
Fader se snažil prodrat na pravém křídle přes Menicha, ale úspěšnější byl hostující hráč.
46'
První dějství je již minulostí. Do vedení šli po výborném brejku hosté, ale dlouho se ve vedení neudrželi. Dnes sledujeme výborný zápas, ve kterém si aktéři obou týmů nic nedarují. Druhý poločas začne zhruba v 18:00.
45+1'
45+1'
Peter Ďubek odvrátil centrovaný míč do bezpečí.
45'
Žlutou kartu dostává Denis Duga (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
44'
Čögley posílal směrem dopředu vysoký míč. Ten našel jen domácího brankáře.
43'
Peter Mazan byl těsně, ale přece v ofsajdu, což neuniklo pozornému oku postranního arbitra Antona Peráta.
42'
Ze souboje Fader – Menich získal první jmenovaný aut pro svůj tým.
41'
Župa se snažil přenést hru na druhou stranu hřiště. Jeho dlouhý míč skončil pouze v moci brankáře Chovana.
40'
Z ničeho nic se do brejku řítili hosté. Nepřesný centr ale bez větších problémů skončil v moci Jenča.
39'
Badolo se prosadil po pravém křídle přes dva bránící hráče. Jeden z nich mu po překonání vystavil stopku nedovoleným zákrokem.
38'
Míč nyní často mění svého majitele, když po sérii nepřesností putuje ze strany na stranu.
37'
Adrián Chovan musel jít mimo vlastní šestnáctku, a dokonce do skluzu. Naštěstí pro Vion, hostujícímu brankáři vše vyšlo a nebezpečný náběh Fadera ztroskotal na brankáři Chovanovi.
36'
Po nacvičeném signálu se do zakončení dral Jozef Menich. Ten si ale počínal v souboji nedovoleně.
35'
Vion dostal darovaný rohový kop po špatné defenzivní práci Pohronie.
34'
Filip Balaj si plnil defenzivní povinnosti, byl nedovoleně faulován.
33'
Richard Župa měl obrovskou příležitost, která zůstává nevyužita. Domácí hráč zůstal zaskočen, že míč k němu propadl, následně mu déle trvalo zpracovat si ho, a proto vyslal už jen nerazantní pokus, který Adrián Chovan zkrotil do rukavic.
32'
Žlutou kartu dostává Adrián Chovan (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
31'
Míč teď létá ze strany na stranu, ale vždy celá akce ztroskotá už před šestnáctkou.
30'
Pohronie odvrátilo standartní situaci. Na Audina však následně směřoval dlouhý míč, a proto domácí o míč přicházejí.
29'
Špiriak se snažil poslat míč levačkou po křídle. Míč z jeho kopačky opustil hrací plochu.
28'
Ve velmi těžké pozici se ocitl Duga. Hostující hráč poslal míč hlavičkou vedle domácí branky.
27'
Na opačné straně byl faulován Čögley, a tak bude mít jeho tým standartní situaci.
26'
Z levého křídla letěl centr na přední tyč. Nabíhal na něj Mazan, ale míč nezasáhl, a tak skončil v moci Chovana.
25'
Audino byl zastaven nedovoleně. U míče zůstanou i nadále domácí fotbalisté.
Ofenzivní tažení Pohronie pokračuje autovým vhazováním u rohového praporku soupeře.
22'
Zlaté Moravce se dopustily faulu přibližně na polovině vlastní polovičky. Domácí budou moci poslat míč do šestnáctky.
21'
Je vyrovnáno! ALIEU FADERA se dostal ve vápně přes dva bránící hráče a střelou na bližší tyč vyrovnává na 1:1. Asistence: Michal Obročník.
19'
Těžiště hry se přesunulo do středu pole, kde se bojuje o každý centimetr.
18'
Hra se mírně uklidnila. Míč však často mění svého majitele kvůli nepřesnostem.
17'
Hosté nyní napadali soupeře, proto musel Pavlík míč jen nakopnout, a tak skončil mimo hrací plochu.
16'
Menichův dlouhý pas na polovičku hřiště dokázali jeho spoluhráči uhrát, a proto jsou hosté nadále u míče.
14'
Hra pokračuje na polovině Zlatých Moraviec, kteří vstřelili úvodní branku. Domácí tak mají šanci na vyrovnání.
13'
Domácí se ocitli v náročné pozici, když po slušném vstupu do zápasu inkasovali právě oni.
12'
Zlaté Moravce daly gól!
Hosté jdou do vedení! ALEXANDROS KYZIRIDIS si výborně naběhl na přihrávku, dokázal obejít domácího brankáře a neměl těžkou práci, když posílal míč do téměř prázdné branky. Asistence: David Hrnčár.
11'
Po rohovém kopu se dostal ke střele z hranice šestnáctky Weir, který pořádně provětral rukavice hostujícího brankáře.
10'
Tóth nedokázal odklidit míč do bezpečí a odvrátil ho jen na rohový kop.
9'
Míč aktuálně drží hráči hostujícího týmu, kteří jsou zatlačení na vlastní polovině.
8'
Do pokutového území Zlatých Moraviec letěl nepříjemný centr, který musel Chovan vyboxovat do bezpečí.
8'
Tóth fauloval ve středu pole, a tak může Weir rozehrát míč opět do pohybu.
7'
Kapitán hostujícího týmu Ďubek střílí z velké vzdálenosti, ale brankáři Jenčovi příliš práce nenadělal.
6'
Čögley sice přišel o míč v souboji s Faderem, ale získal pro svůj tým autové vhazování.
5'
Domácí fotbalisté hrající ve žlutých dresech mají i nadále míč ve svém držení. Následující centrovaný míč obrana Vionu pokryla.
4'
Po rozehrávce od rohového praporku Jozef Menich ovládl vzdušný prostor a odhlavičkoval míč do bezpečí, takže se k první šanci utkání nedostaneme.
3'
Po sražení zajímavého centru budou zahrávat první rohový kop zápasu hráči Pohronie.
2'
Aktivněji do dnešního zápasu naskočili domácí hráči, kteří drží míč na polovině soupeře.
1'

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Chríbik, Pavlík, Špiriak – Badolo, Weir, Obročník, Župa – Audino, Fadera, Mazan.

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Chovan – Čögley, Menich, Tóth, Chren – Duga, Grozdanovski – Kyziridis, Ďubek, Hrnčár – Balaj.
Náhradníci: Lukáč – Čonka, Šmatlák, Tkáč, Mihálik, Orávik, Kovaľ.

Rozhodčí: Michal Očenáš – Tomáš Vorel, Anton Perát – Kristián Micheľ.
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

Domácí Pohronie je na tom mnohem hůře. V jedenácti duelech získalo pouze osm bodů a drží jedenáctou pozici. Hůře je na tom už jenom poslední AS Trenčín. Pohronie se navíc trápí v defenzivě. Dosud inkasovalo už osmnáct branek. V posledním kole doma prohrálo 1:2 se Senicou.
FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

Hostující celek zatím může být s průběhem letošního ročníku nejvyšší slovenské soutěže spokojený. Zlaté Moravce sehrály jedenáct zápasů, ve kterých vybojovaly patnáct bodů a zatím drží šestou pozici ligové tabulky. Na třetí Žilinu hosté ztrácejí jediný bod. V posledním utkání navíc zvítězili 2:1 na půdě Seredi.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání slovenské ligy mezi FK Pohronie a FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble. Výkop je stanoven na 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.