Fortuna liga Slovensko - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Trenčín - 8. srpna 2020   19:00

Ružomberok
Ružomberok
86' Maslo  • 90+3' Brenkus
2:2
(0:2)
Trenčín
Trenčín
7' Ikoba   • 33' Ikoba
Ružomberok
Macík – Čurma, Maslo (C), Mojžiš – Kojnok (60. Brenkus), Kostadinov (82. Mrva), Múdry (82. Zsigmund), Takáč (46. Kochan), Ďungel – Regáli (77. Kružliak), Gerec.
Krajčirík – Kmeť, Mrva, Kochan, Kružliak, Zsigmund, Brenkus.
Trenčín
Bergsen – Yem, Križan, Kapuadi, Pirinen – Roguljić (C) (74. Čataković), El Mahdioui, Corryn (65. Kadák) – Azango, Ikoba (73. Šulek), Ghali (55. Bukari).
Šemrinec – Zubairu, Šulek, Čataković, Bukari, Kadák, Depetris.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Tak to byl fantastický comeback do zápasu v podání domácího celku, který ještě v osmdesáté minutě prohrával o dvě branky, ale už měl výhodu jednoho muže v poli. Poté se však děly věci. Nejprve to byla penalta, kterou bezpečně proměnil Ján Maslo prudkou střelou k tyči. V samotném závěru se navíc Ružomberok dočkal vyrovnání, když se prosadil Adam Brenkus střelou na bližší tyč.
90+4'
90+3'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Neskutečné domácí srovnávají v poslední možné minutě, takže bod nakonec ze špatně rozehraného zápasu získají! V šestnáctce se k míči dostal ADAM BRENKUS, který překonal brankáře střelou na bližší tyč.
90+3'
Juha Pirinen se už chce po předchozím ataku soupeře vrátit do hry, ale rozhodčí mu to hned neumožnil. Přesto se Pirinen v současné době prohání po pažitu.
90+2'
Nakonec už střela přišla, jenže hra byla těsně předtím přerušena z důvodu faulu domácího hráče. Zase se chvilku nebude hrát, což Ružomberoku nepomůže.
90+1'
Ružomberok měl k dispozici další standardní situaci, na kterou dokonce přiběhl do šestnáctky Matúš Macík, zatím však nedošlo k žádnému zakončení.
90'
Nastavovat se budou čtyři minuty!
89'
Žlutou kartu dostává Alexander Mojžiš (MFK Ružomberok).
89'
Richard Križan schytal nějaký ostřejší zákrok a zůstává ležet na hřišti, dokonce je k němu povolán lékařský tým. Tak uvidíme, jestli toto utkání dohraje.
88'
Peter Ďungel vymyslel zajímavou narážečku se svým spoluhráčem, ale v tu chvíli dobře zapracovala obrana Trenčína, která nenechala Ďungela zakončit.
86'
Tak domácí ještě mají šanci na zisk nějakých bodů v dnešním utkání! K penaltovému puntíku se postavil JÁN MASLO, který prudkou střelou k tyči nedal gólmanovi šanci.
85'
Penalta pro domácí!
84'
S fotbalisty v bílém to vypadá v dnešním utkání velmi dobře a vypadá to, že v dnešním utkání získají plný počet bodů. Domácí ještě nevymysleli vůbec nic.
83'
Domácí záložník si špatně zpracoval míč na straně, a tak se k němu dostal soupeř z Trenčína. Ten na nic nečekal a poslal míč daleko od velkého vápna.
82'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Timotej Múdry, přichází Marek Zsigmund.

Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Tihomir Kostadinov, přichází Mário Mrva.
81'
Žlutou kartu dostává Tihomir Kostadinov (MFK Ružomberok).
80'
A už nám do konce utkání chybí pouhých deset minut a domácí nadále prohrávají o dva góly! S bodovými zisky Ružomberoka to nevypadá moc dobře.
79'
Obrovská šance na rozhodnutí utkání neskončila gólem! Jakub Kadák se hnal sám na gólmana, kterého chtěl překonat střelou po zemi, avšak Matúš Macík zasáhl levou nohou!
78'
Ružomberok má sice výhodu jednoho muže navíc, ale na obrazu hry to zatím není moc poznat. Trenčín zatím v pohodě odkopává míče a brání se.
77'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Martin Regáli, přichází Rastislav Kružliak.
75'
Tak tento odkop se domácímu obránci nepovedl ani trochu. Vůbec netrefil balón, ale jen nohu soupeře, zatímco se míč pomalu odkutálel mimo hřiště.
74'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ante Roguljić, přichází Hamza Čataković.
73'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Eduvie Ikoba, přichází Martin Šulek.
72'
Žlutou kartu dostává Matej Kochan (MFK Ružomberok).
71'
Hosté nakonec ustáli i další možnost domácích, a tak Menno Bergsen mohl odkopávat od své svatyně. Ružomberok se ale k balónu dostal velmi rychle.
70'
Do konce utkání nám chybí nějakých dvacet minutek a balón mají na svých kopačkách domácí hráči. Ti jsou nedaleko šestnáctky, ale centr nyní přesný nebyl.
69'
Nyní se však provinil faulem Ružomberok, a tak si může Trenčín na několik vteřin v obraně oddechnout. Přesto se dá čekat, že domácí budou stupňovat tempo.
68'
Tak to by mohla být ještě velká zápletka pro dnešní utkání, jelikož Trenčín bude dohrávat v deseti! Steve Kapuadi totiž obdržel po svém zákroku žlutou kartu, která je pro něj dnes již druhá, tudíž červená!
67'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Steve Kapuadi (AS Trenčín).
66'
A to byla šance na hostující straně! Philip Azango posunul míč do strany, odkud mohl z první pálit Jakub Kadák, avšak jeho ránu gólman vyrazil na roh!
65'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Milan Corryn, přichází Jakub Kadák.
64'
Faulů i nadále přibývá velmi rychle, ale Ružomberok má díky tomu standardní situaci. Centr ovšem proletěl šestnáctkou a skončil mimo hřiště.
62'
Domácí fotbalisté se však nadále nevzdávají a posílají do šestnáctky jeden balón za druhým. Menno Bergsen ale ještě v této půli nic ošementného neřešil.
61'
Gólovka na straně Ružomberoka, jenže znovu z toho není ani střela na branku! Pokus z nějakých třinácti metrů totiž končí vysoko nad horní tyčí.
60'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Lukáš Kojnok, přichází Adam Brenkus.
59'
Žlutou kartu dostává Lukáš Kojnok (MFK Ružomberok).
59'
Tak to už je pro domácí smůla jako blázen, jelikož ani jejich druhý branka není uznána a znovu správně! Střelu z vnitřku šestnáctky totiž tečoval jeden z domácích, který se však v době střely nacházel za obranou, a tak pro ofsajd gól neplatí.
58'
Balón se nyní stěhuje z jedné poloviny na druhou a ani jeden z týmů se na něm dlouho nedrží.
56'
Lukáš Kojnok rozehrával standardní situaci, ale centr se mu ani trochu nepovedl. Šel hodně vysoko a nikdo z hráčů na hřišti na něj neměl nárok.
55'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Abubakar Ghali, přichází Osman Bukari.
54'
S fauly se nám nyní roztrhl pytel a hra je hodně rozkouskovaná. Navíc nevidíme nijak záživný fotbal v současné době, naopak je zde spousta nepřesností.
53'
Žlutou kartu dostává Štefan Gerec (MFK Ružomberok).
51'
Žlutou kartu dostává Richard Križan (AS Trenčín).
50'
Tihomir Kostadinov se postavil k rozehrávce standardky vlevo od šestnáctky. Centr sice nebyl špatný, ale nejvýše si pro míč vyskočil hráč hostů.
49'
Fotbalisté v oranžových dresech se od začátku hrnou do blízkosti šestnáctky, ale znovu je zradila nepřesná přihrávka, která skončila mimo hřiště.
48'
Každopádně Ružomberok to nebude mít vůbec lehké. Trenčín mu dal v prvním poločase lekci z produktivity, díky čemuž má nadějný náskok dvou gólů.
47'
Už nám začala i druhá půle, která odstartovala střídáním na domácí straně, s kapitánskou páskou na trávník vběhl Matej Kochan. Tak uvidíme, jestli týmu pomůže.
46'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dalibor Takáč, přichází Matej Kochan.
46'
Je za námi první poločas, po kterém mírný favorit, v podobě Ružomberoka, prohrává rovnou o dvě branky! První branku přinesla už sedmá minuta, když se po centru hlavou trefil Eduvie Ikoba. Domácí se následně hnali za vyrovnáním, dokonce dosáhli branky, ale radost překazilo odpískání ofsajdu. Něco málo po půlhodině se hosté prosadil ještě jednou. Znovu se prosadil Eduvie Ikoba, který tentokrát zakončil nohou.
45+1'
45'
Nastavovat se bude jedna minuta!
44'
Ružomberok se ještě snaží a měl k dispozici další rohový kop. Obrana v bílých dresech zatím funguje bez problémů, Trenčín půjdu do druhé půle s vedením.
43'
Menno Bergsen má asi o něco více práce než jeho kolega na druhé straně, přesto je to on, kdo zatím drží nulu. I díky němu vede Trenčín ještě o dva góly.
41'
Hostujícímu obránci se ani trochu nelíbilo, že mu hlavní rozhodčí odpískal faul na půlce. Trenčín měl přesto velkou šanci! Philip Azango se ocitl ve skvělé pozici, ale proti jeho střele se parádním zákrokem vytáhl Matúš Macík!
40'
Do konce prvního poločasu nám chybí nějakých pět minut, uvidíme, jestli sudí něco nastaví, asi by měl. Menno Bergsen mezitím zachytil centr z rohu.
39'
Ante Roguljić má nějaký zdravotní problém, vypadá to na jemně rozseklé obočí, jelikož šel ke střídačce. Tam však proběhlo rychlé ošetření a kapitán hostí se již znovu hlásí o návrat na hřiště,
38'
Eduvie Ikoba celkem zbytečně zakopl balón, a tak viděl oprávněně žlutou kartu. Na druhé straně předvedli domácí nepřesný pas, a tak je míč v zámezí.
37'
Žlutou kartu dostává Eduvie Ikoba (AS Trenčín).
37'
Jenže z rohového kopu už žádné nebezpečí nevzešlo. Hosté se v pohodě ubránili a po několika okamžicích dostali míč až za půlku, kde se dopustili faulu.
36'
Obrovská šance na snížení rozdílu! Domácí hráč si parádně obhdoil posledního obránce, ale v pádu zakončil těsně vedle tyče! Nakonec to bylo ještě s tečí, a tak Ružomberok ještě zahrává rohový kop.
35'
Fotbalisté v oranžovém se však nevzdávají a operují v blízkosti šestnáctky. Trenčín však ukazuje dobrou obrannou hru a zamezuje nebezpečným pasům.
33'
Trenčín právě vstřelil branku!
A tak přichází trest na druhé straně a hosté vedou již o dvě branky! Abubakar Ghali předvedl parádní přešlapovačku, načež našel před brankou volného EDUVIEHO IKOBU, kterému stačilo jen nastavit kopačku a mohl jít slavit, už podruhé!
32'
Domácí sice dostali míč do sítě, ale je odpískán ofsajd! Eduvie Ikoba našel parádním pasem svého spoluhráče, od kterého se balón doslova odrazila, ale právě nahrávající hráč byl v ofsajdu!
31'
V dnešním utkání jsme sice viděli brzy branku, ale jinak moc fotbalové krásy k dispozici zatím není. Trenčín nyní bude zahrávat alespoň rohový kop.
30'
A třetina utkání je už za námi! Domácí hráč to nyní zkoušel na sudího, ale neměl šanci na úspěch. Bylo jasné, že vhazovat budou hostující fotbalisté.
29'
Na druhé straně to vypadalo na další slibnou akci, jenže nakonec nepřišlo ani zakončení! Hráč, který celou akci táhl, si totiž zamotal míč pod nohy, takže ani nevypálil.
28'
Ovšem útoční snaha hostujícího celku netrvala zrovna dlouho. Po nepřesné přihrávce skončil míč až u gólmana, navíc byl Trenčínu odpískán ofsajd.
27'
Reuben Yem byl zezadu přistrčen a hlavní sudí si toho všiml na jedničku. Hosté tak mají možnost rozehrávky z poloviny hřiště a mohou začít kombinaci.
26'
Občerstvovací pauza trvala opravdu jen několik desítek sekund a už se zase hraje! Ante Roguljić se hnal od velké šance, ale jeho střela byla zablokována.
25'
Je za námi již více jak polovina prvního poločasu, když je hra přerušena. Oba týmy mají možnost občerstvovací pauzy, přece jen je dnes opravdu teplo.
23'
Fotbalisté v oranžovém jinak tlačí svého soupeře a škoda, že si teď nerozuměli! Peter Ďungel posílal parádní přihrávku mezi obránce na spoluhráče, ale do kombinace se jim vložil ještě jeden hráč, který nadějnou šanci zazdil!
22'
Alexander Mojžiš zachytil dlouhý pas a zamezil tak možné šanci soupeře. Následně poslal míč na Matúše Macíka, jenž ho raději poslal na půlku hřiště.
21'
Lukáš Kojnok hraje bez jakýchkoliv omezení, takže je v pořádku. Nyní si ale nerozuměl s míčem, a tak byl obrán. To však Ružomberoku vůbec nemusí vadit.
20'
Po hodně dlouhé době se drží Trenčín na míči několik desítek sekund. Jenže ani to netrvalo dlouho, hosté stihli doběhnout jen na polovinu hřiště.
19'
Peter Ďungel zkoušel přešlapovačku a centr, ovšem tohle soupeř čekal. Proto odvrátil míč na rohový kop, ze kterého žádné nebezpečí nebylo.
18'
Steve Kapuadi se snažil ještě zastavit míč na hrací ploše, ale bohužel pro něj při tom uklouzl. Domácí tak mohou i nadále pokračovat v útočném náporu.
16'
Škoda špatného zpracování, jinak mohlo být srovnáno! Přetažený centr totiž někdo z hostí odklidil na hranici šestnáctky, zatímco gólman letěl mimo míč. Tam se domácí hráč pokusil míč zpracovat, ale míč mu uskočil. Kdyby pálil z první, měl by před sebou prázdnou bránu...
15'
Žlutou kartu dostává Reuben Yem (AS Trenčín).
14'
Ružomberok se snaží hrát aktivně na míči, ale zatím se mu to moc nedaří. Trenčín dobře napadá jeho rozehrávku a hráči v oranžovém s tím mají potíže.
13'
Tu navíc rozehráli celkem rychle a viděli jsme střelu na bránu. Lukáš Kojnok se opřel do míče na hranici šestnáctky, jenže jeho pokus Bergsen vyrazil na roh.
12'
Trenčín však zvýšil své napadání na útočné polovině a domácí s tím mají problémy. Přesto vybojovali zajímavou standardní situaci u šestnáctky.
11'
Trenčín to už poněkolikáté zkusil dlouhým nákopem na polovinu hřiště, ale tudy zatím cesta k úspěchu nevede. Všechny vysoké balóny berou domácí.
10'
Již je za námi prvních deset minut dnešního zápasu, po kterých vedou hosté o gól. Ti se dostali za půlku s míčem jednou, ale i to jim na vedení stačí.
9'
Menno Bergsen se už nyní musel mít na pozoru a předvedl dobrý zákrok! Dostal se včas na zem a zastavil tak velikou šanci domácího týmu na srovnání.
8'
Ružomberok se snažil ihned odpovědět a měl k dispozici rohový kop. Krátký centr však sebral hostující hráč, který míč odkopl do bezpečí.
7'
Tak to je raketový start pro hosty, kteří se z ničeho nic dostávají do vedení! Na centr ze standardní situace si naskočil EDUVIE IKOBA, jenž svou hlavičku umístil nechytatelně k tyči!
5'
Philip Azango chtěl zastavit dlouhý nákop svého soupeře, ale to se mu nepovedlo. Domácí hráč ale neměl přesná mířidla, tak poslal balón mimo hřiště.
4'
Domácí obránce po krátkém ošetření vstal a minimálně to zkusí ještě rozhýbat. Tak snad bude schopen pokračovat, jinak by to pro něj byla smůla.
3'
Lukáš Kojnok se stal obětí nedovoleného zákroku a zatím se nezvedl ze hřiště. Jsou k němu voláni lékaři, a tak na pažitu probíhá první ošetřování.
2'
Již na kraji zápasu měli domácí k dispozici standardní situaci, ale s tou si obrana hostí poradila bez větších potíží, přesto je Ružomberok u míče.
1'
A dnešní utkání mezi Ružomberokem a Trenčínem právě začalo! Domácí se postarali o výkop a hrají v oranžových dresech, hosté hrají s bílými svršky.
1'

MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Maslo (C), Mojžiš – Kojnok, Kostadinov, Múdry, Takáč, Ďungel – Regáli, Gerec.
Náhradníci: Krajčirík – Kmeť, Mrva, Kochan, Kružliak, Zsigmund, Brenkus.

AS Trenčín: Bergsen – Yem, Križan, Kapuadi, Pirinen – Roguljić (C), El Mahdioui, Corryn – Azango, Ikoba, Ghali.
Náhradníci: Šemrinec – Zubairu, Šulek, Čataković, Bukari, Kadák, Depetris..
Dobrý den, chtěla bych Vás přivítat u dnešního utkání v rámci prvního kola slovenské Fortuna ligy! Čeká nás velmi zajímavý duel, jelikož se spolu střetne Ružomberok a Trenčín. Start tohoto utkání je naplánován na 19:00 a my u toho nebudeme chybět.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.