Fortuna liga Slovensko - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trenčín : Z. Moravce - Vráble - 12. srpna 2020   19:00

Trenčín
Trenčín
88' Čataković
1:1
(0:0)
Z. Moravce - Vráble
62' Balaj
Trenčín
Bergsen – Yem, Križan, Šulek, Pirinen – Roguljić (C) (46. Kadák), El Mahdioui, Corryn – Azango (63. Bukari), Ikoba (63. Čataković), Ghali.
Šemrinec – Bukari, Čataković, Zubairu, Kadák, Depetris, Pires.
Chovan – Čögley, Menich, Moško, Chren – Duga, Grozdanovski – Hrnčár, Ďubek (C), Kovaľ (90+1. Mihálik) – Balaj (90+5. Tkáč).
Lukáč – Haspra, Vujić, Šmatlák, Mihálik, Tkáč.

V tomto zápase na narodila remíza. Hostující celek se dostal do vedení, ale v samotném závěru druhého poločasu dokázali fotbalisté Trenčína po pěkné akci vyrovnat.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 20:21.
90+6'
90+6'
Žlutou kartu dostává Denis Duga (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
90+6'
Jeden jeden z posledních útoku domácích fotbalistů. Ale obrana si dokázala poradit jen za cenu faulu.
90+5'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Filip Balaj, přichází Vladimír Tkáč.
90+3'
Žlutou kartu dostává Filip Balaj (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
90+2'
K vidění je hodně dramatický závěr zápasu, hráči si vyměňují nepěkná slova a doprovázejí to strkanice.
90+1'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Kovaľ, přichází Adam Mihálik.
90+1'
Uvidíme, zda se jeden z týmů dostane do nějaké výraznější šance, nebo zápas skončí remízou.
90+1'
Šest minut uvidíme navíc.
90'
Žlutou kartu dostává Osman Bukari (AS Trenčín).
90'
Žlutou kartu dostává Peter Čögley (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
89'
Domácí mohli zápas otočit, ale Abubakar Ghali nedokázal prostřelit brankáře Chovana, skvělý zákrok gólmana.
88'
Trenčín právě vstřelil branku!
Domácí fotbalisté jsou za svou hru odměněni vyrovnávající brankou. Hosté udělali první chybu v zápase a Trenčín toho využil. Bukari našel volného HAMZU ČATAKOVIĆE, jehož zakončení končí v brance.
87'
Jakub Kadák (Trenčín) vymyslel další zajímavou akci svého celku. Poslal Ghaliho, který našel ještě Hamzu Čatakoviće, ale ten nechal vyniknout brankáře.
86'
Filip Balaj zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů se soupeřem. Vypadá to, že bude v pořádku.
84'
Tomáš Ďubek (Z. Moravce – Vráble) rozehrával rohový kop, jeho střílený centr se snesl před branku, ale hlavička Balaje končí mimo.
83'
Reuben Yem (Trenčín) si pomohl v osobním souboji nedovoleně, a tak budou rozehrávat fotbalisté hostujícího celku.
82'
Tomáš Ďubek to vzal na sebe, rozhodl se pro střelu, kterou vyslal ovšem vysoko nad branku. Domácí brankář momentálně mnoho práce nemá.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce poločasu, hosté stále vedou.
78'
Osman Bukari (Trenčín) hraje hodně aktivně, pokouší se dostávat do střeleckých pozic. Zatím ale domácí neskórovali.
77'
Osman Bukari (Trenčín) se propracoval do střelecké pozice, následně Aschraf El Mahdioui měl velkou šanci, opřel se do střely a brankář Chovan skvěle zasáhl.
75'
Žlutou kartu dostává Martin Chren (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
75'
Žlutou kartu dostává Aschraf El Mahdioui (AS Trenčín).
74'
Jakub Kadák (Trenčín) vyslal dobrou dělovku, jeho rána z nějakých dvaceti metrů jen o malý kousek minula branku.
73'
Adrián Chovan (Z. Moravce – Vráble) si musel při rozehrávce dávat pozor, aby nepokazil přihrávku. Situaci zvládl.
71'
Žlutou kartu dostává Tomáš Ďubek (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující celek vede o jednu branku a pokračuje v aktivní hře.
68'
Hostující celek se nyní usadil na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.
67'
Žlutou kartu dostává Matej Moško (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
Žlutou kartu dostává Milan Corryn (AS Trenčín).
65'
Abubakar Ghali se propracoval k centru, ale ten nebyl dostatečně přesný, a tak míč končí mimo hrací plochu. Vykopávat bude brankář Adrián Chovan.
63'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Eduvie Ikoba, přichází Hamza Čataković.
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Philip Azango, přichází Osman Bukari.
62'
Zlaté Moravce daly gól! Hostující celek se dostává do vedení. Po rohovém kopu zakončoval hlavou FILIP BALAJ. Jeho zakončení mířilo přesně k levé tyči brankáře.
61'
Tomáš Ďubek (Z. Moravce – Vráble) centroval na druhou stranu, kde byl Menich. Jeho zakončení nebylo přesné.
60'
Hodina hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.
59'
Několik desítek fanoušků Trenčína se pokouší skandováním dotlačit své oblíbence ke vstřelení branky.
58'
Philip Azango (Trenčín) z levé strany navedl míč na střed, přihrávkou našel Abubakara Ghalia, který ale zakončit nedokázal.
57'
Na obou stranách nyní poněkud vázne kombinace. Oběma klubům chybí přesná finální přihrávka. Gólmani zatím neinkasovali.
55'
Domácí fotbalisté pokračují i v úvodu druhého poločasu v aktivní hře, ale nemohou se propracovat do střeleckých pozic.
54'
Abubakar Ghali (Trenčín) kličkoval s míčem před brankou, Adrián Chovan (Z. Moravce – Vráble) ale zasahovat nemusel, protože si poradila obrana soupeře.
53'
Přímý kop budou rozehrávat fotbalisté hostujícího celku. K ohrožení branky nedošlo.
52'
Žlutou kartu dostává Richard Križan (AS Trenčín).
51'
Trenčín se znovu prokombinoval před šestnáctku soupeře, Jakub Kadák se dostal k zakončení, jeho pokus ale zblokoval soupeř. Následná dorážka Corryna nebyla úspěšná.
50'
Čekání na první gól v tomto zápase pokračuje dál. Padesát minut hry je pryč.
49'
Philip Azango (Trenčín) se pokoušel přenést hru pryč od své branky, ale nedokázal vyslat své spoluhráče do šance.
48'
Domácí se dostali k rychlé akci, Jakub Kadák pálil kousek před pokutovým územím, míč končí nad brankou.
47'
Eduvie Ikoba (Trenčín) to zkoušel individuálně, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal.
46'
Ante Roguljić (Trenčín) odešel ze hry, domácí posílají do hry mladého Kadáka.
46'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ante Roguljić, přichází Jakub Kadák.
46'
První poločas přinesl výraznější šance domácího celku, ale zatím v tomto zápase na gól čekáme. Týmy jdou do kabin za stavu 0:0.
45+2'
45+1'
Obrovskou šanci měl domácí celek. Ante Roguljić se propracoval do pokutového území, ale ke střele se sice nedostal, ale dorážel Eduvie Ikoba. Jeho ránu skvěle kryje Adrián Chovan.
45+1'
Dvě minuty uvidíme navíc.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Tempo hry hodně opadlo, hraje se spíše na polovině hrací plochy. Mnoho šancí k vidění není.
42'
Trenčín ovládá hru v závěru prvního poločasu. Sudí rychle zažehnal rozmíšku mezi hráči obou týmů.
41'
Eduvie Ikoba centroval před branku, ale jeho střílený centr byl hodně nepovedený. Akci hostujícího celku chyběla přesnost.
40'
Pět minut hry zbývá do konce prvního poločasu, stav je zatím bezbrankový.
39'
Hostující celek hraje aktivně, Martin Kovaľ poslal do šance Hrčára, jehož zakončení bylo hodně nepovedení. Míč končí v brankáře, ten bude vykopávat.
37'
Martin Kovaľ vymyslel zajímavý centr před domácí branku, ale obrana si dokázala poradit.
36'
Další přímý kop pro domácí fotbalisty. Aschraf El Mahdioui se propracoval do střelecké pozice, snadná práce pro brankáře. Adrián Chovan kryje míč celkem snadno.
35'
Reuben Yem z domácího celku zůstal ležet na hrací ploše. Po krátkém čase byl znovu na nohou, a tak bude pokračovat v zápase.
34'
Domácí fotbalisté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.
32'
Domácí kombinují před pokutovým územím soupeře. Tvrdou ránu vyslal Ante Roguljić, míč kryje brankář.
31'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Zajímavý je tento zápas pro hostujícího Martina Kovaľa, kteří dříve za Trenčín hrál.
30'
Půlhodina hry je pryč, viděli jsme zajímavé šance, ale zatím na první gól čekáme.
28'
Juha Pirinen hledal spoluhráče, další přihrávka před branku postrádala přesnost, a tak míč má brankář hostujícího celku.
27'
Sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit. Oba kluby si vypracovali zajímavé příležitosti.
25'
Milan Corryn skvěle načasoval přihrávku do šestnáctky hostujícího celku, ale hostující celek skvěle vyhodnotil situaci, Dávid Hrnčár odkopl míč.
22'
Trenčín aktivněji hrající si vypracoval další šanci. Reuben Yem hledal před brankou spoluhráče, ale brankář Chovan míč dokázal zastavit.
20'
Po hlavičkovém souboji ve středu plochy zůstává na trávníku Filip Balaj. Zdá se, že bude v pořádku a v zápase bude pokračovat.
18'
Momentálně se hraje ve středu hrací plochy, míč mají domácí fotbalisté, kteří čekají na nějakou výraznější šanci.
17'
Postupnou kombinací se hosté probojovali na útočnou polovinu. Koval se dostal přes Yema, ale brankář Menno Bergsen si se střelou poradil.
16'
Hostující celek se pokouší hrát aktivně, ale Filip Balaj nedostává tak kvalitní přihrávky, jak by od kolegů potřeboval.
15'
Zajímavou možnost měli domácí fotbalisté. Eduvie Ikoba se dostal do zakončení, tvrdou střelou prověřil pozornost brankáře. Adrián Chovan si následně poradil i s dorážkou Ghahliho.
13'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není, hru ovlivňuje celá řada nepřesností z bou stran.
12'
Martin Kovaľ centroval před branku, ale míč získává brankář, které bude rozehrávat.
12'
Filip Balaj připravil míč pro spoluhráče, Dávid Hrnčár centroval do pokutového území, ale do šance se hosté nedostali, nicméně vybojovali roh.
11'
Úvodních deset minut hry žádnou výraznější šanci nepřineslo, a tak zatím platí bezbrankový stav.
10'
Dobrou přihrávku vymysleli domácí fotbalisté. Trenčín se nastěhoval na polovinu soupeře, ale nemůže se prosadit.
8'
Hostující celek se pokoušel o zajímavou akci, Juha Pirinen se dokázal dobře vrátit, díky čemuž akci soupeře eliminoval. Výkop od domácí branky.
7'
Hlavní rozhodčí důrazně domlouvá hostujícímu hráči, že podobné fauly příště ocení kartou.
6'
Ante Roguljić po jednom ze soubojů končí na hrací ploše. Podle všeho bude v pořádku a v zápase bude moci pokračovat.
5'
Aschraf El Mahdioui (Trenčín) se opřel do míče a vypálil. Adrián Chovan (Z. Moravce – Vráble) míč jen vyrazil před sebe, a pak mohl dorážet Philip Azango. Ten trefil jen gólmana.
5'
Po pěti minutách hry budou domácí fotbalisté rozehrávat volný kop. Pravděpodobně k přímé ohrožení branky nedojde, střelecká pozice to není příznivá.
3'
Po pravé straně to zkoušel domácí Philip Azango, následná přihrávka na spoluhráče byla nepřesná, což zastavilo celou akci.
2'
Abubakar Ghali (Trenčín) se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce domácích tak končí.
1'
Zápas začal, výkop mají hráči domácího celku.
1'

AS Trenčín: Bergsen – Yem, Križan, Šulek, Pirinen – Roguljić (C), El Mahdioui, Corryn – Azango, Ikoba, Ghali.
Náhradníci: Šemrinec – Bukari, Čataković, Zubairu, Kadák, Depetris, Pires.

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Chovan – Čögley, Menich, Moško, Chren – Duga, Grozdanovski – Hrnčár, Ďubek (C), Kovaľ – Balaj.
Náhradníci: Lukáč – Haspra, Vujić, Šmatlák, Mihálik, Tkáč..
Aktuálně jsou domácí v tabulce šestí a hosté sedmí. Oba kluby mají shodně jeden bod.
Oba kluby v prvním kole jen remizovaly. Trenčín na půdě Ružomberoku vybojoval remízu 2:2 a Zlaté Moravce doma stejným výsledkem hrály s Pohronie.
Hrát se bude na Stadion pod Dubňom, na stadion smí podle epidemiologických nařízení omezený počet diváků.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky slovenské nejvyšší fotbalové soutěže. Fortuna Liga má vložené druhé kolo, v rámci kterého proti sobě nastoupí AS Trenčín a FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.