Fortuna liga Slovensko - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trnava : Z. Moravce - Vráble - 19. září 2020   19:00

Trnava
Trnava
63' Pačinda
1:0
(0:0)
Z. Moravce - Vráble
Trnava
Rusov (C) – Turňa, Grič, Izuchukwu, Miković – Savvidis – Pačinda (70. Saymon), Bukata (75. Kóša), Vlasko (83. Tumma), Yao – Bamidele Isa.
Kamenár – Tumma, Nsumoh, Tsaousis, Konstantinidis, Kóša, Saymon.
Chovan – Čögley, Menich, Moško, Čonka – Hrnčár, Duga (83. Orávik), Sloboda, Kovaľ (70. Kyziridis) – Ďubek (C) (89. Šmatlák) – Balaj.
Lukáč – Grozdanovski, Tkáč, Orávik, Chren, Kyziridis, Šmatlák.

Zápas vyhrál Spartak Trnava 1:0, když proměnil penaltu Pačinda. Trnava byla lepší, ale gól ze hry ne a ne padnout. Hezký večer z Trnavy.
90+3'
90+2'
Turňa podržel míč při soupeřově rohovém praporku.
90+1'
Míč má v moci domácí tým, jeho hráči nikde nespěchají.
90'
Nastavují se tři minuty.
89'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Tomáš Ďubek, přichází Marián Šmatlák.
87'
Konec zápasu se blíží, chvíli se nehraje pro ošetření Bamidele.
84'
Rusov pěkně sebral míč ze vzduchu před atakujícím hráčem hostů, na druhé straně se dostal do zakončení před Chovanem Saymon, ale napálil mu míč do nohou.
84'
Chovan ztratil míč před Saymonem, ale ten neměl jak vystřelit na bránu, podržel míč a Spartak zůstal v útoku.
83'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Ján Vlasko, přichází Gergely Tumma.
83'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Denis Duga, přichází Peter Orávik.
82'
Balaj se ocitl po přímém kopu sám před Rusovem, ale trefil pouze jeho nohy. Roh pro hosty.
80'
Ďubek fauloval Savvidise, ale rozhodčí to odpískal k překvapení všech opačně. Přímý kop pro hosty.
79'
Dnešní utkání sleduje 783 diváků.
79'
Saymon fauloval Menicha zezadu, ten mu zřejmě faul oplatil, ale ani jeden z nich nevidí kartu.
78'
Hosté se dostávají do útoku, celý zápas to nemuseli zkoušet, v závěru duelu jim to vcelku jde.
76'
Moško hlavičkoval po rohu přímo do rukou Rusova. Velká šance hostů.
76'
Ďubek se dostal přes polovinu hřiště, vybojoval rohový kop.
75'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Martin Bukata, přichází Sebastian Kóša.
74'
Grič jako zkušený stoper vytlačil Kyziridise až k tribuně za bránou.
73'
Hrát nyní musí i hosté, proto Hrnčár stáhl Pačindu a dal nahoru Saymona. ten je jistě rychlejší a na kontry vhodnější.
72'
Saymon se dostal před šestnáctkou před Čonku, posunul v pádu Bamidelemu, ale jeho technický pokus minul bránu Vionu.
70'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Erik Pačinda, přichází De Barros Cabral Saymon.
70'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Kovaľ, přichází Alexandros Kyziridis.
69'
Izuchukwu si nyní ťuknul vysoký míč s Rusovem, pěkně se na ně dívá. Obrana Spartaku dnes i s Gričem na stoperovi hraje dobře.
68'
Spartak teď točil obranu hostí jako na kolotočích, diváci tleskají, vedoucí gól andělům zjevně pomohl.
66'
Žlutou kartu dostává Matúš Čonka (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
65'
Rusov si střihl Neuera, odkopával míč těsně u středovho kruhu. Následně mu Mikovič pomohl při obranné fázi, odkopl míč jako zkušený obránce.
64'
Žlutou kartu dostává Tomáš Ďubek (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
64'
Trnava se poměrně nečekaně dostala do vedení, je třeba říci, že za snahu zaslouženě.
63'
Trnava právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je ERIK PAČINDA.
62'
Žlutou kartu dostává Jozef Menich (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
62'
Spartak po faulu bude kopat penaltu.
62'
Byla nařízena penalta!
60'
Po hodině hry jsme stále gól neviděli, hosté se častěji ocitají na zemi, jejich cíl je dnes jasný – kontry a čekání na šanci.
57'
Čonka si zkušeně poradil s Pačindoů, jeho přehled nedovolil Trnavčanům hrát.
56'
Zásah bránícího hráče znamená roh pro Spartak.
55'
Přímý kop pro Trnavu, míčsi staví Vlasko. Asi 30 metrů od brány.
54'
Žlutou kartu dostává Martin Bukata (FC Spartak Trnava).
54'
Bukata se snažil uhrát pozici a zahrál si trochu na karatistu.
53'
Svoboda zůstal ležet na zemi, chvíli se nehrálo, ale bývalý hráč Trnavy pokračuje v zápase.
51'
Zlaté Moravce se dostávají do hry, přímý kop po faulu a míč po něm zneškodnil Rusov, stihl založit útok, ale šance zůstala nevyužita.
49'
Izuchukwu Anthony dostihl míč na brankové čáře a vykopl jasný gól hostů.
47'
Trnava pokračuje v tlaku, hosté brání s takměř celým týmem.
46'
Ani jedno z mužstev přes poločas nestřídalo.
46'
První poločas patřil herně Trnavě, hosté pouze odkopávají míče v defenzivě. Skóre se však neměnilo, uvidíme jak tomu bude v druhé části hry.
45+1'
45+1'
Po centu z levé strany si zákrok připsal také Rusov.
45'
Savvidis si sekl obránce, posunul na Bukatu a ten pěkně vystřelil na Chovana. Brankář sice s námahou, ale chytá.
44'
Mikovič vybojoval nad Cogleyhem roh. Vlasko si staví míč.
42'
Mikovičem centrovaný míč do šestnáctky nenašel nikoho v bílém, obrana hostí si vydechla, Trnava ihned získala po odkopu míč zpět.
40'
Vlasko se v souboji srazil sChovanem, ani jeden z nich nešel do souboje agresivně, ale hra je přerušena a Chovan míč vykopává.
39'
Slibnou akci Spartaku pokazila až špatná přihrávka na nabíhajícího Turňu, při míči však zůstávají andělé.
37'
Savvidis faulován, opět jde do útoku Spartak, nyní však selhala technika a výsledkem je špatná přihrávka vpřed.
35'
Pačinda se vrátil přes celé hřiště a sebral míč útočícímu hráči. Nejeden obránce by mohl závidět.
33'
Mikovič nesmyslně dohrán soupeřem po odkopu míče, rozhodčí dnes karty asi nechal v šatně.
32'
Od Bamideleho se míč odrazil jako od mantinelu, mírně frustrovaný se dopustil faulu v útoku a míč bude mít Chovan.
31'
Vlaskův pokus technicky poslat míč do šibenice nevyšel. Míč zamířil mimo branku.
30'
Půlhodina hry je za námi, Turňa byl faulován, Rusov rozehraje na své spoluhráče.
28'
Na hru Trnavy se dá celkem dívat, nováček v jejím dresu Savvidis dominuje ve středu pole a působí sebejistě.
25'
Rusov poslal dlouhý míč na útočníky, Trnava se ihned usalašila na polovině hostů, Vlasko však nedosáhl na míč a aut mají Zlatomoravčané.
24'
Bamidele hlavičkoval ze záklonu, jeho pokus bránu neohrozil.
23'
Přímý kop pro hosty před šestnáctkou Trnavy, Ďubek poslal míč do klubíčka hráčů.
22'
Jakmile obrana hostů získá míč, odkopává do prostoru nikoho, Spartak útočí ve vysokých počtech, zjevně toho obránci Vionu mají dost.
20'
Faul Bamideleho přerušil akci Trnavy, po chvíli však opět hrají domácí. Hosté směrem vpřed hodně vody nenamleli.
19'
Dva rohy po sobě v krátkém sledu.
18'
Grič ukázkově vystihl míč v obraně, potáhl vpřed a napravo našel Pačindu, jeho bomba letěla dobře, Chovan ji vytlačil na roh.
16'
Spartak má ze hry více, jeho akce končí před šestnáctkou, kde je hustě, nebo střelami z dálky.
14'
Pačindova střela asi z 30 metrů překvapila Chovana, ale míč stihl vyrazit před sebe. Dorážku už Trnavčané poslali mimo jeho bránu.
13'
Chovan s dalším zákrokem, ale ani nyní ho střela ze střední vzdálenosti od Trnavčanů nezaskočila.
12'
Duga zatavil kontru Trnavy, je to sice faul, ale bez karetního trestu.
10'
Roh pro hosty, Ďubek si staví míč.
9'
Pačinda se prodral po pravé straně a vystřelil na Chovana, ten prudký míč chytá, ale lehké to úplně neměl.
7'
Spartak drží míč na polovině soupeře, vyhrál několik důležitých soubojů, ale na ohrožení Chovana to nebylo. Přišel k němu pouze mírný míč, který pohodlně sebral.
6'
Mikovič dnes hraje na levé obraně, svádí souboje s Hrnčárem, synem trenéra Trnavy.
5'
Balaj jde po svých za čáru, pokračujeme ve hře.
4'
Doslova hlavičkováná nyní ve středu hřiště, vše přerušil ležící hráč hostí v blízkosti středového kruhu.
3'
Vlásko posouval míč vpřed, ale nenašel tam nikoho ze svých spoluhráčů.
2'
Hosté nastoupili v černých dresech, zatímco domácí zvolili bílou variantu.
1'

FC Spartak Trnava: Rusov (C) – Turňa, Grič, Izuchukwu, Miković – Savvidis – Pačinda, Bukata, Vlasko, Yao – Bamidele Isa.
Náhradníci: Kamenár – Tumma, Nsumoh, Tsaousis, Konstantinidis, Kóša, Saymon.

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Chovan – Čögley, Menich, Moško, Čonka – Hrnčár, Duga, Sloboda, Kovaľ – Ďubek (C) – Balaj.
Náhradníci: Lukáč – Grozdanovski, Tkáč, Orávik, Chren, Kyziridis, Šmatlák..
V sedmém kole Fortuna ligy hostí Spartak Trnava na svém stadionu Zlaté Moravce. Zápas začíná v sobotu 19. září od 19.00.

Spartak je po šesti kolech na šestém místě Fortuna ligy a táhne sérii tří proher v řadě. Na prohry proti Dunajské Stredě, Seredi a Slovanu doplatil vyhazovem trenér Šarmír, nový lodivod Spartaku je Norbert Hrnčár.

Trnava sizpravila chuť přes týden, když v národním poháru porazila nedaleký Zvončín 10:1. Do kádru přibyli dva Řekové, z Michalovců přišel Savvidis a obránce Tsaousis z PAOK FC na hostování.

Zlaté Moravce jsou sedmé, pouze bod za Spartakem. Podobně jako Trnava se tři kola netěšili z výhry, pouze z toho jednoho bodu.

Zápas v úterý rozhoduje jako hlavní Michal Smolák, na čarách mu budou asistovat Peter Bednár a Adam Jekk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.