Fortuna liga Slovensko - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Z. Moravce - Vráble : Senica - 11. září 2020   19:00

Z. Moravce - Vráble
34' Balaj  • 61' Hrnčár
2:2
(1:2)
Senica
Senica
1' Piroska   • 38' Košťál
Chovan – Čögley (78. Kyziridis), Moško, Menich, Čonka – Hrnčár, Sloboda, Duga (80. Grozdanovski), Kovaľ – Ďubek (C), Balaj.
Lukáč – Grozdanovski, Tkáč, Chren, Orávik, Šmatlák, Kyziridis.
Smolák – Kováč, Poláček
Senica
Fryšták – Ólafsson, Šalata, Nemec, Šimčák – Duda (75. Marie), Addo – Yenne (32. Eneji), Piroska (C), Košťál (89. Totka) – Malec.
Slančík – Eneji, Mašulovič, Marie, Barbora, Totka, Maksić.

S konstatováním, že v úvodním zápase 6. kola fotbalové Fortuna ligy remizovali Zlaté Moravce se Senicou 2:2 se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera!
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 5:6. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:14.
90+3'
90+1'
Obrovská šance domácích! Po dlouhém lobu se k míči za hostující obranou dostal Alexandros Kyziridis, ale Milan Šimčák mu balón skvělým skluzem vypíchl.

89'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Martin Košťál, přichází Marko Totka.
87'
Tomáš Ďubek je za postranní čárou, ale jako správný kapitán se okamžitě vrací zpět do hry.
85'
Další skvělá akce hostů, Eneji Moses si skvěle udělal prostor v šestnáctce soupeře, křížnou přihrávkou hledal Malece, který se ale k míči nedostal.
83'
Další výborná akce Senice. Po tečované technické střele Martina Košťála bude hosté zahrávat rohový kop.
82'
Obrovská šance Senice! Eneji se prodral po pravé straně, naservíroval míč Malecovi do ideální pozice, ale Chovan bravurně míč vyrazil. K míči se dostal Damien Marie a trestuhodně minul prázdnou domácí branku!
81'
Do útoku se v dresu Senice vyřítil Tomáš Malec, který se mohl dostat do úniku, ale neměl potřebnou rychlost. Následně ho o míč připravil pozorný stoper domácích Matej Moško.
80'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Denis Duga, přichází Tomče Grozdanovski.
78'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Peter Čögley, přichází Alexandros Kyziridis.
77'
K vidění je hodně nepřesností na obou stranách. Je vidět, že si obě mužstva dávají velký pozor.
76'
Addo výborně našel Damiena Mario, který si udělal pozici, obešel Chovana, ale následně mu střelu zblokoval domácí obránce.
75'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Dominik Duda, přichází Damien Marie.
74'
Peter Čögley z pravé strany poslal parádní centr do šestnáctky pro Ďubeka, který pálil z první, Fryšták mu však bravurním zákrokem pokazil gólovou radost!
73'
Z přímého kopu však tentokrát domácí vymysleli jen velmi nepřesný centr.
72'
Další souboj ve středu pole, Duda fauloval Kovala, domácí budou zahrávat přímý kop.
71'
Rychlá akce domácího týmu, Čögleyův centr z pravé strany hledal Ďubeka, který se snažil ještě míč posunout Kovalovi. Nakonec však akce domácích nedopadla podle jejich představ.
70'
Do konce řádné hrací doby zbývá necelých 20 minut, domácí Zlaté Moravce hrají prozatím se Senicou nerozhodně 2:2.
69'
Po rozehrávce Chovan padl na trávník a bude potřebovat ošetření. Zdá se však, že po ošetření bude moci pokračovat v zápase.
68'
Dobrý centr Milana Šimčáka z levé strany, Chovan musel jít daleko ze své branky, ale míč dokázal zkrotit v rukavicích.
67'
Žlutou kartu dostává Anton Sloboda (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
67'
Po rohu domácího týmu obrana Senice míč uklidila do středu pole.
66'
Matúš Čonka hledal centrem Davida Hrnčára, ale pozorný Jakub Němec před domácím hráčem míč odkopl na rohový kop.
65'
Na opačné straně centr Tomáše Ďubeka z pravé strany, míč stáhl ze vzduchu pozorný Fryšták.
64'
Po centru hostů se k odraženému míči dostal Eneji, který okamžitě posílal míč do ohně, ale ten stáhl do svého náruče pozorný Adrián Chovan.
63'
Rohový kop hostů z pravé strany rozehraje kapitán FK Juraj Piroska.
61'
Zlaté Moravce daly gól!
Je vyrovnáno! Tomáš Ďubek sklepl přesný centr z levé strany na DÁVIDA HRNČÁRA. který z levé strany zakončil přesně a vyrovnává tak na 2:2.
60'
Zlaté Moravce mají míč více ve své moci, zatím však nejsou pro Fryštáka velkou hrozbou.
57'
Další roh pro domácí tým. Ďubek z pravé strany našel centrem Matěje Moška, který byl však dobře pokryt obranou Senice.
56'
Zlaté Moravce o gól prohrávají, stále se však nedokáží dostat do výraznějšího tlaku.
55'
Rychlá akce domácího celku, před aktivním Kovalem odkopl míč za postranní čáru Jakub Němec.
54'
Chyba obrany domácího týmu, Košťál však tentokrát zachycený míč nerozehrál přesně.
53'
Kapitán domácích Tomáš Ďubek zkusil střelu zpoza šestnáctky Senice, minul však branku Tomáše Fryšták.
52'
Menich se odvážně pustil mezi obránce Senice, po souboji se však poroučel na trávník, ale faul to nebyl.
51'
Druhý poločas se nám rozjíždí pozvolna, ani jeden z brankářů nemusel řešit žádný vážnější problém.
49'
Na opačné straně také dobrá akce, centr z levé strany ale zblokoval míč stoper Matej Moško.
48'
Pro domácí se rýsovala dobrá akce, Sloboda však příliš váhal s přihrávkou a po zákroku Piroska o míč přišel.
46'
Úvodní výkop druhého poločasu patří hráčům domácího týmu.
46'
Po prvním poločase prohrávají Zlaté Moravce – Vráble na domácím trávníku se Senice 1:2. Druhý poločas začne přibližně ve 20:00.
45+1'
45+1'
Další útočná snaha domácího týmu zastavena kvůli postavení mimo hru.
45'
V prvním poločase bude hlavní rozhodčí nastavovat minimálně jednu minutu.
44'
Piroska poslal do šestnáctky dobrý centr, náročnou situaci ale obrana domácích zvládla.
43'
Obrovská šance domácích, Anton Sloboda poslal výborný centr před branku Senice. Fryšták míč minul, jenže ani jeden z hráčů domácího týmu ho následně nedokázal uklidit do sítě Senice.
43'
Střela zpoza šestnáctky hostí, zakončení Balaje bylo tentokrát pro Fryštáka malinou.
42'
Filip Balaj ve středu pole získal míč, následná přihrávka na Martina Kovala byla nepřesná.
40'
Adrián Chovan vyběhl daleko do pole a zapojil se do rozehry svého týmu.
39'
Eneji se opět po pravé straně hnal dopředu, výborným zákrokem ho čistě zastavil Matúš Čonka.
38'
Senica dala gól!
Pěkná akce hostů, Eneji milimetrovou přihrávkou našel MARTIN KOŠŤÁLA, který z levé strany obstřelil nešťastného Adriána Chovana.
37'
Další přímý kop ve prospěch domácího týmu. K rozehrávce se staví kapitán Tomáš Ďubek.
36'
Moravce pokračují v náporu, senická obrana má opravdu hodně práce.
35'
Domácí jsou po vyrovnání při chuti, na levé straně operuje aktivní Ďubek, ale jeho centr byl v této chvíli nepřesný.
34'
Tak tentokrát to už vyšlo! Tomáš Ďubek poslal do šestnáctky Senice výborný centr, FILIP BALAJ se prosadil přes Jakuba Němce a hlavou vyrovnává na 1:1.
33'
Série standardních situací ve prospěch domácího týmu. Roh domácí nevyužili, tentokrát mají výhodu přímého kopu.
32'
Další velká šance domácího celku, po centru z pravé strany však před Chovanem netrefil míč Filip Balaj.
32'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Tenton Yenne, přichází Peter Moses Eneji.
31'
Ďubekův centr odvrátil Malec přímo na nohu Petra Čögleya, který rovněž zkusil centr. Ani tento pokus však domácím šanci nepřinesl.
30'
Po faulu Olafssona budou Moravce zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
29'
Rychlá akce domácích, z pravé strany centroval David Hrnčár, ale na míč ve skluzu Filip Balaj před brankou Senice těsně nedosáhl!
29'
Piroskuv dlouhý centr letěl do šestnáctky domácích, Adrián Chovan odvážně vyboxoval míč zpět do pole.
28'
Senica získala míč a kombinací ve středu pole se snaží zastavit narůstající tlak domácích.
27'
Tomáš Ďubek centrem hledal hlavu Filipa Balaje, ale hlavička domácího útočníka byla zblokována.
26'
Zlaté Moravce budou zahrávat již pátý rohový kop, tentokrát z pravé strany.
25'
Duda zkusil lob za obranu domácích, tato jeho snaha byla nepřesná.
24'
Žlutou kartu dostává Jakub Nemec (FK Senica).
24'
Dobrá akce domácích, přihrávka z pravé strany prošla celou šestnáctkou Senice. Na levé straně se do zakončení dostal Ďubek, ale v pádu z velkého úhlu minul soupeřovu branku.
23'
Rychlý útok hostů, stoper Moško však výborným skluzem zastavil hráče Senice.
21'
Piroska našel přihrávkou Košťála, který okamžitě zkoušel kolmici za obranu domácího týmu. Yenne ani Malec však na tento míč nedosáhli.
20'
Dvacet minut zápasu je za námi, Zlaté Moravce na domácím trávníku prohrávají se Senicou 0:1.
19'
Míč od své šestnáctky bude odkopávat senický brankář Tomáš Fryšták.
17'
V soubojích ve středu pole jsou zatím úspěšnější hosté, ti navíc vysoce napadají domácí při rozehrávce a těm to dělá velké problémy.
16'
Na středu hrací plochy fauloval Denisa Duga. Hráči se pak malou chvíli postrkovali, ale žlutá karta z toho nebude.
15'
Další výborná akce domácího týmu, na jejím konci byl David Hrnčár, ale Nemec mu výborným zákrokem pokazil gólovou radost.
14'
Dobrý centr Čögleya, míč však stáhl do svého náruče pozorný brankář Tomáš Fryšták.
13'
Filip Balaj je v úvodu zápasu mimořádně aktivní, po jeho snaze budou domácí zahrávat další rohový kop.
12'
I při útocích domácího týmu visí gól ve vzduchu, obrany obou týmů tak mají v úvodu zápasu plné ruce a nohy práce.
11'
Velká chyba domácího celku, hosté po zisku míče zkusili přelobovat Adriána Chovana, míč se dotkl břevna, a následně dopadl těsně před brankovou čáru domácího týmu. Obrana domácích míč následně odkopla do pole.
9'
Filip Balaj po rohu už zvedal ruce nad hlavu, ale brankář hostí Tomáš Fryšták nádherným zákrokem zastavil míč těsně před brankovou čarou!
8'
Sloboda přesnou přihrávkou našel Ďubeka, který posouval míč Kovala. Centr Kovala odvrátila obrana hostí na rohový kop.
7'
Utkání se hned od začátku hraje ve velkém tempu, obě mužstva hrají velmi aktivně.
6'
Ďubek se ve středu pole výborně vrátil vypomoci obraně, jeho následná přihrávka však byla nepřesná.
5'
Úvod zápasu patří hostům. Po střele Košťála z levé strany musel zasahovat Adrián Chovan.
4'
Po rohu domácích zůstal ležet na trávníku otřesený Edmund Addo. Po krátkém čase se však zdá, že bude v pořádku a bude pokračovat v dnešním zápase.
3'
Zlaté Moravce se dostali vpřed, po rychlé akci budou nakonec zahrávat rohový kop.
2'
Domácí ihned spěchají vpřed, je vidět, že se snaží o co nejrychlejší vyrovnání.
1'
Hosté jdou ihned do vedení! Penaltu proměňuje JURAJ PIROSKA, který míč poslal do branky dloubákem. Senica tak hned v první minutě vede 1:0.
1'
Žlutou kartu dostává Peter Čögley (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
1'
Hned na začátku utkání je tu pokutový kop pro Senicu! Míč si na penaltový puntík staví Piroška.
1'

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Chovan – Čögley, Moško, Menich, Čonka – Hrnčár, Sloboda, Duga, Kovaľ – Ďubek (C), Balaj.
Náhradníci: Lukáč – Grozdanovski, Tkáč, Chren, Orávik, Šmatlák.

FK Senica: Fryšták – Ólafsson, Šalata, Nemec, Šimčák – Duda, Addo – Yenne, Piroska (C), Košťál – Malec.
Náhradníci: Slančík – Eneji, Mašulovič, Marie, Barbora, Totka.

Rozhodčí: Smolák – Kováč, Poláček.
Dnes budeme společně sledovat duel dvou týmů, kterým se vstup do nového ročníku nejvyšší slovenské soutěže nepovedl. Zlaté Moravce mají po pěti kolech pět bodů a patří jim sedmá pozice. Jedinou výhru si doma připsaly proti Slovanu Bratislava. Od té doby si ale připsaly dvě porážky. Senica má odehrané jen čtyři zápasy, ve kterých vybojoval čtyři body. V posledním utkání uhrála Senica bezbrankovou remízu s Nitrou.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání slovenské ligy mezi FC ViOn Zlaté Moravce – VrábleFK Senica. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.